Korumasız kadın Turana, kendini korumak için yanına bıçak almış.

61medya özel - Trabzon’un Ortahisar ilçesinde dün akşam Azeri uyruklu Elvin Umayev’in (34) eşi Turana Umayeva’yı (38) silahla öldürmesi olayı Trabzon gündemini sarsarken cezaevinden yeni çıktığı öğrenilen Elvin’in uyuşturucu müptelası olduğu belirtildi.

22222

Trabzon'da tarım için önemli haber! Oy birliği ile kabul edildi Trabzon'da tarım için önemli haber! Oy birliği ile kabul edildi

trabzin-cinayet-22

Uyuşturucu suçundan hapiste yatan ve çıkar çıkmaz uzun süredir ayrı olduğu ve yine boşanmak üzere olduğu eşi Turana Umayeva’yı arayan Elvin Umayev önce eşinin Ardeşen’de yaşayan akrabalarının yanına gitti. Turana Umayeva’nın Trabzon’a taşındığını öğrendikten sonra kendisine ulaşarak görüşmek istedi. Çocuklarıyla Trabzon’da yaşayan ve ev temizliği yaparak geçimini sağlayan Turana Umayeva, görüşmeye ölüm korkusuyla gitti. Boşanmak üzere olduğu eşinin kendisine saldırabileceğini düşünen Turana Umayeva, yanına bir de bıçak aldı. Ancak uyuşturucu kullanan Elvin Umayev, uyuşturucunun da etkisiyle soğukkanlı bir biçimde eşini silahla vurarak öldürdü.