Trabzonspor'un şampiyonluğu için yurdun her yeri süslenmeye başladı.

Trabzonspor 38 yıl şampiyonluk kutlaması yapamamıştı. Çeşitli dönemlerde hakkı yenmiş, şampiyonluklar elinden alınmıştı. Son şampiyonluğunu resmi olarak tam 38 yıl önce 1983-84 sezonunda yaşayan bordo mavili takım için taraftarı bayrak şov yapmaya başladı. Trabzonspor’un şampiyonluklarını Avni Aker’in tribünlerinde yaşayan biri olan Erdoğan Akyıldız ‘ Bu daha başlangıç, kutlamalarımız daha da büyüyerek devam edecek. Yılların özlemi, hasreti var. Çocuklarımıza şampiyonluklarımızı anlatarak büyüttük, şimdi birlikte kutluyoruz, yaşıyoruz. Bundan daha büyük bir mutluluk olabilir mi?

bayrak-1

Trabzonsporlu taraftarlar şampiyonluk kutlamalarına başladı. Bordo-mavili taraftarlar, İstanbul’da Gaziosmanpaşa ilçe merkezi meydanındaki 7 katlı binayı dev Trabzonspor bayrağıyla kapladı. Bayrağın binaya asılması taraftarlara duygulu anlar yaşatırken 9x15: 135 m2 lik bayrağı organize eden Akyıldız kardeşler büyük övgü aldı.

Trabzonspor'dan orta saha takviyesi! Trabzonspor'dan orta saha takviyesi!

Dev bayrağı binaya asan Erdoğan Akyıldız “İstanbul’un en büyük bayrağını yıllardır yaşadığımız Gaziosmanpaşa Meydanı'na astık. Türkiye’nin diğer taraftar gruplarına göre biz biraz farklıyız, tabii ki de sevinçlerimiz kutlamalarımız da farklı olmalı. 135 m2 lik bayrağımızla şampiyonluk kutlamalarını sürdürüyoruz’ dedi.