Trabzonspor için adak adayan genç Trabzon’a gelip kurban kesti.

Fatoş YETİMHELLAÇ - İstanbul’da yaşayan Hasan Şirin (24) Trabzonspor şampiyon olursa Trabzon’da kurban keseceğim diye adak adadı. Memleketi Of’a adağını gerçekleştirmek için  gelen Şirin, bundan sonraki sezonların iyi geçmesi dileğiyle adadığı kurbanı Trabzonspor atkısıyla süsleyerek kesti.

trabzonspor adak 5

Trabzonspor'un Berat Satışında Şaşırtan Detay Trabzonspor'un Berat Satışında Şaşırtan Detay

KURBANI TRABZONSPOR ATKISIYLA SÜSLEDİ

İstanbul’da yaşayan ve fanatik Trabzonsporlu olan Hasan Şirin Trabzonspor’un şampiyonluğu kesinleşmeden önce Trabzonspor şampiyon olursa memlekete gidip kurban keseceğim diye adak adadı. Bulduğu ilk fırsatta Trabzon’a gelerek adağını yerine getiren Şirin, adadığı koyunu Trabzonspor atkılarıyla süsledi.

GELECEK SEZONLARIN İYİ GEÇMESİ İÇİN NİYET ETTİ

24 yaşında olan Şirin, kendisine Trabzonspor sevdasının ailesinden kaldığını, yıllardır bu şampiyonluğun yolunu gözlediğini söyleyerek neden adak adadığını anlattı. Bundan sonraki sezonların da iyi geçmesi niyetiyle kurban kesen Şirin, “Yıllar sonra gelen şampiyonluk adına ve bundan sonraki sezonların bu sezondan daha iyi geçmesi niyetiyle adağımı kestim. Trabzonspor camiası olarak şampiyonluğu en içten şekilde kutlamış olduk. İnşallah bundan sonraki sezonlarda da Trabzonspor şampiyonluk sevincini bizlere yeniden yaşatır. Allah niyetimizi kabul etsin” dedi.