Trabzonspor'un şampiyonluk kutlaması İstanbul Yenikapı'da başladı. Trabzonspor Yenikapı şampiyonluk kutlamaları canlı izlemek isteyen taraftarlar arayışta.

Süper Lig'de bitime haftalara kala şampiyon Trabzonspor zaferini İstanbul Yenikapı'da kutluyor. Çok sayıda bordo mavili taraftarın Yenikapı'ya akın ettiği öğrenildi. İstanbul Yenikapı’daki dev buluşmada on binlerce Trabzonspor’un katılımı beklenmekte. İşte Trabzonspor Yenikapı Bein Sports Haber canlı izle… 

Süper Lig'in bitmesine 3 hafta kala şampiyonluk ilan eden Trabzonspor'da kutlamalar devam ediyor. Gurbetçi Gençler, Trabzon Dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarının saat düzenlemesi 8 Nisan Pazar günü saat 15.00'te başlayacak.

Seçilen seçimde çok sayıda kişi konser verecek. DJ performansları sergilenecektir. Hava karardıktan sonra lazer, meşale ve havai fişek gösterileri yapılacak.

İşte Trabzonspor Divan Genel Kurul Toplantısı'nın tarihi İşte Trabzonspor Divan Genel Kurul Toplantısı'nın tarihi

Yenikapı'da şampiyonluk coşkusunu bir kez daha yaşayacak olan bordo-mavililer, yeniden ayağa kalkacak. Geçen hafta Antalyaspor maçının ardından düzenlenen şampiyonluk 2 milyarı aşkın izlenme ile okulda ses getirdi. Bugün bu rekor hedeflenmiyor.