İstanbul medyası Trabzon ve Trabzonspor'a algı çalışmalarına devam ediyor.

Trabzonspor'un ve Trabzon'un bu sezon başardıklarını hazmedemeyen kesimler karalama ve kara propagandalarına devam ediyor. Daha önceden Uğurcan Çakır ve Dorukhan üzerinden denedikleri karalamaları şimdi de Abdülkadir Ömür üzerinden denemeye başladılar.

abdülkadir ömür transfer3

Trabzonspor Kopenhag maçı biletleri satışa çıktı! İşte fiyatlar... Trabzonspor Kopenhag maçı biletleri satışa çıktı! İşte fiyatlar...

Trabzonspor'un başarısı tüm İstanbul medyasını Trabzon'a karşı kenetlerken yöneticisinden siyasetçisine Trabzonspor'a ve şehre sallamak prim yapar bir eylem haline geldi. Oluşturulmak istenen algı için İstanbul medyası aracı olmaya devam ederken rezilliklerine bir yenisini daha ekledi.

abdülkadir ömür transfer

OdaTV'nin internette yayınladığı görüntüler, zaten hazırda bekleyen bazı malum kesimlerin ağzının suyunu akıttı. Abdülkadir Ömür'ün Trabzon'da hız yaptığı görüntüleri alıp art niyetli şekilde haberleştiren bir dizi haber siteleri, oyuncular üzerinden Trabzon'u ve Trabzonspor'u karalama çalışmalarına hala devam ediyor. 

abdülkadir ömür 222

Habercilik adına hiçbir şey taşımayan bu paylaşımlar, aslında Trabzon şehrinin ve Trabzonspor'un nelere rağmen başardığını ve kimlere rağmen hala ayakta durduğunun göstergesidir.