Lille ile kontratı devam eden Yusuf Yazıcı için İngiliz ekipleri devreye girdi. Şu anlık en ciddi adım Fulham'dan geldi.

Trabzonspor ile adı anılan Mertens Galatasaray ile anlaştı! Trabzonspor ile adı anılan Mertens Galatasaray ile anlaştı!

Trabzonspor'da gösterdiği performans ile Fransa'nın yolunu tutan Yusuf Yazıcı, ilk sezonda Lille taraftarlını adeta büyülemişti. ikinci sezonunda forma şansı bulamayan Yusuf Yazıcı Rus takımlarında CSKA Moskova'ya kiralanmıştı. Yazıcı burada gösterdiği performans ile hala formda olduğunu göstermişti. Ancak Lille'in takımda düşünmediği Yusuf Yazıcı için transfer söylentiler çıkmaya başlamıştı.

0x0-yusuf-yazici-cska-moskovayi-buyuledi-macin-adami-secildi-1646124320092

RB Sport'un haberine göre Lille forması giyen Yusuf Yazıcı ile hem Fulham hem de Nottingham Forest görüşüyor. Hatta menajerlerin İngiltere'de detayları konuşmak için buluştuğu iddia edildi.

Yusuf Yazıcı için iyi bir seçenek

Yazıcı'nın menajeri, 25 yaşındaki oyuncunun seçenekleri gözden geçirdiğini, İngiltere'nin futbolcu için iyi bir hedef olabileceğini bildirdi.

Adam Chebedzhi, "Evet, Fulham ve Nottingham Forest Yusuf ile ilgileniyor" dedi. "Şimdi, kulüpler pazarlık ediyor. Değeri 12 milyon sterlin olan Yazıcı, profili ve itibarı göz önüne alındığında Fulham için nispeten uygun maliyetli bir seçenek olabilir. 

yusuf yazıcı 2

Geçen sezonu kiralık olarak 10 numara rolünde tamamlayan eski Trabzonspor yıldızı 8 gol attı. Ayrıca Lille'in 2020-21 şampiyonluk zaferine önemli ölçüde katkıda bulundu.