AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Trabzonlu Hemşehrilerinin Kurban Bayramını kutlarken, “Türk-İslam alemi olarak sahip olduğumuz en önemli değerlerimizden biri her durumda bizleri birbirimize yaklaştıran Bayramlardır” dedi. 

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk açıkladı Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk açıkladı

Bayramların, birlik ve beraberliği perçinlediği, paylaşma ve hoşgörünün en güzel yaşandığı günler olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı, “Küskünlerin barıştığı, ayrı düşenlerin kavuştuğu, safların sıklaştığı, umutların tazelendiği, yüreklerin heyecanla çarptığı bir bayrama daha ulaşmış bulunmaktayız. Manevi hassasiyetlerimizi en yoğun yaşadığımız bu günler, toplumsal dayanışmanın en üst safhada yaşanmasına vesiledir. Bizler de AK Parti ailesi olarak bu duyguları perçinlemek adına siz kıymetli halkımızla Kurban Bayramının üçüncü günü (11Temmuz) saat 13.30’da Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank ve Milletvekillerimizin katılımlarıyla 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’nda (Meydan Parkı) Bayramlaşma Programımızı gerçekleştireceğiz. Programımıza tüm halkımız davetlidir. Millet olarak, gönül dünyamızı sonuna kadar açtığımız her bayram, bizi daha da yakınlaştırır. İçinde bulunduğumuz Kurban Bayramı inşallah daha nice bayramları sağlıkla ve sevdiklerimizle karşılayabileceğimiz, birbirimize sarılabileceğimiz güzel yarınların müjdecisidir. Bu vesileyle tüm İslam alemin Kurban Bayramını kutluyorum. Rabbimden nice bayramlarda sağlıkla birlikte olmayı diliyorum” ifadelerine yer verdi.