Trabzon'da bir araç köprüden düştü! Yaralılar var Trabzon'da bir araç köprüden düştü! Yaralılar var

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin eylül ayı toplantısının son oturumu yapıldı.  Trabzon Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 24 Eylül Cumartesi günü Hatice - Aslan Aksoy Anaokulunun açılışına katılmak üzere Trabzon’a geleceğini ifade etti.

WhatsApp Image 2022-09-16 at 16.33.52

Başkan Aydın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da açılışa katılacağa programa meclis üyelerini de davet etti. Aydın ailesi tarafından yaptırılan ve devlete bağışlanan okulun açılışı Köprübaşı İlçe Merkezinde 24 Eylül Cumartesi günü saat 11.00’da yapılacak. Köprübaşılı Aksoy, ailesi Türkiye’nin yakından tanıdığı bir aile. Hatice - Aslan Aksoy çiftinin çocukları Türkiye’de üst düzey görevlerde bulunuyor.

ERDOĞAN TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLMİŞTİ

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Trabzon Bölge Adliye Mahkemesi Daire Başkanı Fatih Aksoy’un yanı sıra çiftin çocuklarında eski bölge müdürlüğü, doktor, avukat, mühendis, sigortacı ve maliyeci de bulunuyor. Türkiye’de merhum Seyfettin Aslan Aksoy, Türkiye’de örnek aile babası seçilmiş dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve Aile Bakanlığı tarafından ödüllendirilmişti.