İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Kemalettin Aydın’ın annesi Cemile Aydın’ın cenaze törenine katılmak için Trabzon’a geldi

Gözden kaçırmayın

Trabzon Araklı Güzelleşiyor Trabzon Araklı Güzelleşiyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Gümüşhane eski milletvekili Kemalettin Aydın’ın annesi Cemile Aydın’ın cenaze törenine katılmak üzere bugün Trabzon’a geldi.

İskenderpaşa Camiinde ki cenazeye katıldı.

fe87c746-2493-4fa8-987e-54b83674133ed49157be-bad1-41ff-92a0-c71863ca5008b5402f8d-247a-4081-b10f-52fdf3f94b9d

Öğlen kılınacak cenaze namazının ardından anne Cemile Aydın Sülüklü Mezarlığında toprağa verilecek. Halen Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcılığı görevini yürüten ve KTÜ’de öğretim görevlisi iken Gümüşhane milletvekili seçilen Prof. Dr. Kemalettin Aydın’ın annesi yaşamına Trabzon’da devam ediyordu. Edinilen bilgilere göre Aydın’ın kardeşleriyle birlikte Trabzon’da yaşayan anne Cemile Aydın memleketi olan Torul’un Zigana köyüne değil medfun olan annesinin yanına defnedilmeyi vasiyet etti. 61 medya olarak aydın ailesine başsağlığı diliyoruz.

Soylu cenaze için geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Gümüşhane eski milletvekili Kemalettin Aydın’ın annesi Cemile Aydın’ın cenaze törenine katılmak üzere bugün Trabzon’a geliyor.

İskenderpaşa Camiinde öğlen kılınacak cenaze namazının ardından anne Cemile Aydın Sülüklü Mezarlığında toprağa verilecek. Halen Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcılığı görevini yürüten ve KTÜ’de öğretim görevlisi iken Gümüşhane milletvekili seçilen Prof. Dr. Kemalettin Aydın’ın annesi yaşamına Trabzon’da devam ediyordu. Edinilen bilgilere göre Aydın’ın kardeşleriyle birlikte Trabzon’da yaşayan anne Cemile Aydın memleketi olan Torul’un Zigana köyüne değil medfun olan annesinin yanına defnedilmeyi vasiyet etti. 61 medya olarak aydın ailesine başsağlığı diliyoruz.