Trabzonspor'un Slovak yıldızı Marek Hamsik’in menajeri Juraj Venglos, Slovakya’da katıldığı bir yayında özel demeçlerde bulundu.

Süper Lig'e geldiği günden beri ortaya koyduğu performans ile sadece Trabzonspor'un değil tüm futbol severlerin hayranı olduğu Marek Hamsik için menajerinden açıklama geldi.

hamsik 2-1

Futbolcunun yaklaşan şampiyonluk için heyecanlı olduğunu belirten Venglos, “Marek, Trabzonspor’da mutlu. Bu kulüp ona her açıdan uyan bir kulüp oldu. Kendisiyle yakından ilgileniyor ve gerek duyduğunda Slovakya’ya seyahat etmesine de izin veriyorlar. Oyuncu da sonunda kariyerinde bir şampiyonluk görebilmeyi istiyor” dedi.

Abdullah Avcı, Monaco mağlubiyeti sonrası konuştu Abdullah Avcı, Monaco mağlubiyeti sonrası konuştu

Trabzonspor'da Hamsik endişesi - Son Dakika Haberleri

Tecrübeli futbolcunun takımdan ayrılmayacağını söyleyen menajeri, "Teknik direktörü kendisini nasıl kullanacağını çok iyi biliyor. Hoca ile Hamsik arasında karşılıklı bir güven ilişkisi var. Takım arkadaşları kendisine saygı duyuyor ve inanıyor. Kulüp, tecrübesini genç oyunculara aktarmasından da yararlanıyor. Şampiyonlar Ligi’nde yeniden gruplarda oynamayı istiyor. Kontratının sonuna kadar Trabzonspor’da kalacak. Geçirdiği sakatlığın etkilerini de bu yaz döneminde atlatacaktır” dedi.