Transfer çalışmalarını devam ettiren Trabzonspor Malmö oyuncusu Erdal Rakip için harekete geçti.

Trabzonspor'un Trabzon Kampı Bitti! Trabzonspor'un Trabzon Kampı Bitti!

Devre arasının yaklaşmasıyla kadrosuna takviye yapacak olan Trabzonspor ilk transfer hamlesinin yapacak gibi. Bordo mavili takım Hamsik'in yokluğunda bu sezon oldukça zorlandı. Sezonun ikinci yarısında risk almak istemeyen Abdullah Avcı, Slovak yıldızın yerine bir oyuncu daha istedi. Yönetim bu talep üzerine harekete geçerek 31 Aralık 2022'de sözleşmesi bitecek olan Erdal Rakip'i kıskaca aldı.

HAMSİK 2-2

Orta sahasını gençleştirmek isteyen Trabzonspor, Marek Hamsik ile rekabet edebileceğini düşündüğü Erdal Rakip'i hem maliyetinden dolayı hem de pasaportu nedeniyle kadrosuna katmak istiyor.

avcıanakaragücü

Hamsik'in bölgesine rekabet getirecek

Fırtına, teknik direktör Abdullah Avcı'nın istekleri doğrultusunda transfer görüşmelerine başladı. Bordo-mavililer ilk transferi, orta saha pozisyonunda Marek Hamsik ile rekabet edebilecek kaliteli bir isme imza attırarak yapacak.

antalyaspor-icin-erdal-rakip-iddiasi

Fanatik'in haberine göre; Trabzonspor, Malmö'nün 26 yaşındaki futbolcusu Erdal Rakip'i gündemine aldı. Makedon oyuncunun menajeri ile görüşen Trabzon ekibi, takımı Malmö ile de görüşmelere başlayacak.

avcıüst-2

Erdal Rakip'i Malmö bırakcak mı?

Malmö taraftarının sevdiği isimlerden biri olan Erdal Rakip, gösterdiği performans ile takımının vazgeçilmez isimlerinden biri. Bu sezon Malmö ile 35 maça çıkan Makedon futbolcu 1 gol 2 asistlik bir performans ortaya koydu.