Vekil Liste  Dışı Kaldı

Balıkçılar dam sahibi olmak isteyen milletvekilini liste dışına attı

05 Mayıs 2017 Cuma 09:25
Vekil Liste  Dışı Kaldı

Genel Kurulda Karar Almışlar

TRABZONÇınıraltı Balıkçı Barınağı Başkanı Osman Şahin, dam sahibi olmak için kooperatifine üye olan AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar’ın üyeliğinin 19 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirdikleri genel kurulda iptal edildiği söyledi.  Dam sahibi olabilmek için doktor, iş adamı, vekil çocuğu, spor adamları, işletmeciler ve siyası parti yöneticilerinin üye olduğu Çınaraltı Balıkçı Kooperatifinin üye listesinin yeniden dizayn edilmesi istendi.

Arsinde Dam Kavgası Çıkabilir

BÜYÜKŞEHİR  Belediye Başkanı O. Fevzi Gümrükçüoğlunun balıkçılara dam kazandırmak için verdiği çabadan dolayı teşekkür eden Çınıraltı Balıkçı Barınağı Başkanı Osman Şahin, Dam için ilk tercih balıkçılar olmalıdır. Bizlere çekçek verse bile razıyız dedi. Başkan Şahin, 153 üyesi bulunan kooperatiften 4 üyeyi ihraç ettiğini söyledi. Bu arada Arsinde yapılması planlan damlar için de bazı usulsüzlüklerin yapıldığı iddia edildi.  

DAM sahibi olmak isteyen Ak Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnarın liste dışı kaldığı ileri sürüldü. Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlunun amacının sadece balıkçıları dam sahibi yapmak olduğu öğrenildi.

BALIKÇILAR DAM HAYALİ KURUYOR

Dam sahibi olabilmek için doktor, iş adamı, vekil çocuğu, spor adamları, işletmeciler ve siyası parti yöneticilerinin üye olduğu Çınaraltı ve Akyazı Balıkçı Kooperatifinin üye listesinin yeniden dizayn edilmesi isteniyor. 153 üyesi bulunan Çınaraltı Balıkçı Kooperatifinin yanı sıra 97 üyesi bulanan Akyazı Balıkçı Kooperatifine üye olan gerçek balıkçılar biran önce balıkçı barınaklarına kavuşmanın hayalini kuruyor. 

ÇINARALTI 4 ÜYEYE LİSTEDEN ÇIKARDI

Çınıraltı Balıkçı Barınağı Başkanı Osman Şahin, dam sahibi olmak için kooperatifine üye olan AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnarın üyeliğinin 19 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirdikleri genel kurulda iptal edildiği söyledi.  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlunun balıkçılara dam kazandırmak için verdiği çabadan dolayı teşekkür eden Çınaraltı Balıkçı Barınağı Başkanı Osman Şahin, Dam için ilk tercih balıkçılar olmalıdır. Bizlere çekçek verse bile razıyız. Sadece kooperatif için yönetim odası talebimiz vardır dedi.

ARSİNDE USULSUZ MÜ YAPILIYOR?

Arsinde yapılması planlanan balıkçı barınakları için usulsüzlükler yapıldığı iddia ediliyor. Gerçek balıkçıların liste dışı bırakılacağı parayı veren iş adamlarına dam verileceği ilçede kulaktan kulağa dolaşır oldu. Bu dedikoduları öğrenen balıkçıların, şikayetçi olduğu ve bu durumu İçişleri Bakanı Süleyman Soyluya anlatacağı öğrenildi.

Enis YILDIRIM

Son Güncelleme: 05.05.2017 10:30
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasa dışı, tehdit ve rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlâka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü malî, hukukî, cezaî, idarî sorumluluk içeriği gönderen üye/üyelere aittir.