TİSKİ Genel Kurulu toplandı

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü 2017 Yılı I. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirildi.

23 Mayıs 2017 Salı 16:20
TİSKİ Genel Kurulu toplandı

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda icra edilen toplantıda TİSKİ Genel Müdürü Recep Köksal ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra İLBANK Bölge Müdürü Salih Devran, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Vedat Çiftçi, Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı Turgay Çolak, DSİ, OGM ve İl Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkilileri hazır bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, Genel Kurul Toplantısının açılışında, TİSKİ Genel Müdürlüğünün yapısı; çalışmaları, tamamlanan, sürdürülen ve projelendirilen yatırımlar hakkında ayrıntılı açıklamalarda bulunarak Genel Kurul üyelerini bilgilendirdi. Gümrükçüoğlu, çalışmalarda sağlanan başarı ve sağlanan üst düzey koordinasyondan ötürü TİSKİ Genel Müdürlüğü yetkilileri ile ilgili kamu kurumlarının yöneticilerine Trabzon halkı adına teşekkür etti.

Başkan Gümrükçüoğlu’nun bilgi arzının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. İhtisas komisyonlarının seçimi oybirliği ile gerçekleştirilirken TİSKİ Genel Müdürlüğünün 2016 yılı çalışmaları ile ilgili Denetçi Raporu okundu ve Genel Kurul tarafından oybirliği ile onaylandı. TİSKİ Genel Kurulunun bugünkü oturumunda ayrıca Tarife ve Abone Hizmetleri Yönetmeliği görüşülerek oybirliği ile karara bağlandı.

TİSKİ Genel Müdürlüğünün 2016 Yılı Faaliyet Raporu, 2016 Mali Yılı Bilançosu ve 2016 Yılı Kesin Hesabının görüşüleceği 2017 Yılı I. Olağan Genel Kurul Toplantısı II. oturumu yarın (24 Mayıs) gerçekleştirilecek.

Son Güncelleme: 23.05.2017 16:21
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasa dışı, tehdit ve rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlâka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü malî, hukukî, cezaî, idarî sorumluluk içeriği gönderen üye/üyelere aittir.