Telsizden şifreli eylem istediler

PKK terör örgütünün üst düzey yöneticilerinin telsiz konuşmalarını deşifre edildi

banner4
14 Mayıs 2017 Pazar 08:28
Telsizden şifreli  eylem istediler
banner38

Üst Düzey Yöneticileri Korkmuş

PKK/KCK terör örgütü üst düzey yöneticilerinin 26 Nisan tarihinde yaptığı telsiz görüşmeleri deşifre edildi. PKK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarla devletin terörü bitirmekte kararlı olduğunu gören PKK/KCK üst düzey yöneticileri, terör tabanını ayakta tutabilmek için yeni eylemler için harekete geçti de Telsiz konuşmalarında bölgemizdeki açılım grubundan etkili eylemler istendiği tespit edildi. 

İşte Teröristlere Giden Mesajlar

KRİPTOLU haberleşen örgütün yeni eylem planları telsiz konuşmalarına şöyle yansıdı: *Savunma pozisyonundan çıkıp aktif pozisyona geçilerek kayıpların önüne geçilebilir. *Sincar ve Karaçoktaki hava harekâtında kayıpların intikamı eylem yapılarak alınmalıdır. *Devletin siyasî, askerî ve ekonomik hedeflerine yönelik etkili eylemler yapılmalıdır. *Amanos ve Karadeniz Bölgesindeki örgüt mensupları etkili eylemler yapmalıdır.

PKK/KCK terör örgütü üst düzey yöneticilerinin 26 Nisan tarihinde yaptığı kriptolu telsiz görüşmeleri deşifre edildi. Örgüt yöneticilerinin özellikle Amanos Dağlarında ve Karadeniz Bölgesindeki örgüt üyelerine de etkili eylemler yapılması emrini verdiği ortaya çıktı.

DEVLET TERÖRÜ  BİTİRMEKTE KARARLI

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde PKK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarla, teröristlerin nefes almasına izin verilmiyor. Devletin terörü bitirmekte kararlı olduğun gören PKK/KCK üst düzey yöneticileri, tabanı ayakta tutabilmek için yeni eylemler için harekete geçtiği telsiz konuşmalarında ortaya çıktı.

İŞTE TERÖRİSTLERE GİDEN MESAJLAR

PKK/KCK terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalar çerçevesinde örgütün yeni eylem planlarının telsiz konuşmalarına yansıdığı belirlendi. Kriptolu telsiz görüşmelerinin deşifre edilmesinin ardından Emniyet Genel Müdürlüğü örgütün yeni eylemleri hakkında tüm birimleri bilgilendirildi.

Kriptolu haberleşen örgütün yeni eylem planları telsiz konuşmalarına şöyle yansıdı:

*Sözde Dersim sahanın geniş olduğu Erzincan'dan başlayıp, Ankara, İstanbul ve Edirne'ye kadar devam ettiği her yerde eylem yapılmalı.

*Savunmadan çıkılıp, aktif pozisyona geçilmeli, etkili eylemler yapılarak, kayıpların önüne geçilebilir.

*Irak Sincar ve Suriye Karaçok Bölgesinde hava harekatında verilen ağır kayıpların intikamı özellikle metropol kentlerde eylem yapılarak alınmalıdır.

*Devletin hedeflerinin vurulması meşrulaşmıştır. Devletin siyasi, askeri ve ekonomik hedeflerine yönelik etkili eylemler yapılmalıdır.

*Amanos ve Karadeniz Bölgesindeki faaliyet gösteren örgüt mensuplarının devreye girerek, etkili eylem yapmalıdır. Böylece güvenlik güçleri savunma pozisyonuna geçecektir.

ENİS YILDIRIM

Son Güncelleme: 14.05.2017 13:24
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasa dışı, tehdit ve rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlâka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü malî, hukukî, cezaî, idarî sorumluluk içeriği gönderen üye/üyelere aittir.