İşte hainler

Hollanda’daki Türkiye düşmanlığının perde arkasında FETÖ’nün Hollanda örgütlenmesi çıktı.

banner4
12 Mart 2017 Pazar 16:36
İşte hainler
banner38

Hollanda’daki faşist Türkiye düşmanı çevrelerle birlikte hareket eden FETÖ’cü hainler, 16 Nisan referandumunda Avrupa’da yaşayan Türklerin ‘Hayır’ oyu vermesi için lobi çalışması yürütüyor. FETÖ’cü hainler 7 yıldır ırkçı PVV partisinin lideri Türkiye düşmanı Geert Wilders’e 7 yıldır siyasi rüşvet verdiği öğrenildi.

GÖLGE İMAM MUSTAFA ERMEK

Hollanda'daki bütün kirli faaliyetlerin başında bölge imamı Mustafa Ermek bulunuyor. Tetöristbaşı Gülen ile Papa görüşmesinde tercüman olarak görev alan Mustafa Ermek başta Hollanda olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde gölge imam olarak görev yapıyor.

HOLLANDA İMAMI TURAN YAZIR

Hollanda'nın imamı ise Turan Yazır isimli bir FETÖ'cü hain. Birçok gurbetçinin Akyazılı Vakfı üzerinden dolandırılması olayına adı karışan Turan Yazır Hollanda'da belediye meclis üyesi. Hollanda'daki 15 Mart seçimlerinde ırkçı PVV Partisi ile FETÖ arasında irtibatı kuran Turan Yazır yaklaşık 5 yıldır sözde Hollanda imamı olarak görev yapıyor. Zaman Hollanda Gazetesi üzerinde Türkiye düşmanlığını yapan FETÖ'cü hainler, bakanların Hollanda ziyaretini sabote etmek için uzun süredir çalışma yürütüyordu.

İŞTE HOLLANDA'DAKİ DİĞER FETÖ'CÜ HAİNLER

Hollanda'daki FETÖ'cü ihanet şebekesinin imamlığını Turan Yazır yaparken yardımcılığını Mehmet Cerit, Alaattin Erdal, Muzaffer Çetin ve Fatma Yağız gibi isimler yürütüyor. Özellikle okullar ve STK'lar üzerinden Hollanda bürokrasisi ile iletişim halinde olan Fetullahçı Terör Örgütü, 17/25 Aralık FETÖ darbe girişiminden bu yana Hollanda'daki Türkiye düşmanlığını örgütlüyor.

IRKÇI LİDER WİLDERS 7 YILDIR FETÖ TARAFINDAN BESLENİYOR!

Bulundukları ülkelerde siyasi rüşvetlerle faaliyetler yürüten FETÖ, Hollanda'da sadece Hristiyan Demokratlara değil Türkiye düşmanı ve ırkçı PVV partisi lideri Geert Wilders'e madddi yardımda bulunuyor. Fetullahçı hainler tarafından beslenen Türkiye düşmanı ve Irkçı lider Wilders 15 Mart seçimlerinde Hollanda'da iktidara gelmeye hazırlanıyor.

FETÖ'CÜ HAİN ZEKERİYA ÖZ BİR DÖNEM HOLLANDA'DA YAŞADI

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) Hollanda'da çok sayıda okul ve iş adamları derneğiyle faaliyet yürütüyor. FETÖ üyesi firari bir süre Zekeriya Öz'ün de yaşadığı Hollanda'da yayın yapan Zaman Vandaag, Türkiye aleyhindeki haberleriyle tepki çekiyor.

Anadolu Ajansı'nın derlediği bilgilere göre, Hollanda Genç İş Adamları Federasyonu (HOGİAF) örgütün Hollanda'daki önemli finansal faaliyetlerinde rol oynuyor. Federasyon, Den Haag İş Adamları Derneği (DİAD), Utrecht Genç İş Adamları Derneği (UGİAD), Brabant Genç İş Adamları Derneği (BİAD), Twente İşadamları Derneği (TİAD), Rotterdam Genç İş Adamları Derneği (ROGİAD), Amsterdam Genç İş Adamları Derneği (AGİAD), Veluwe ve Overijssel Genç İş Adamları Derneği (VOGİAD) ve Gelderland İş Adamları Derneğinden (GİAD) oluşuyor. Değişik kentlerde faaliyet gösteren bu derneklerle örgüt, ülkenin tamamında yasal kılıf altında çalışıyor.

FETÖ'CÜ HAİNLERDEN TÜRK İMAMLARA İFTİRA

HOGİAF yöneticileri, Hollanda medyasına yaptığı açıklamalarla Türklerin tepkisini çekiyor. 19 Ağustos'ta Algemeen Dagblad gazetesine konuşan HOGİAF Genel Direktörü Ahmet Taşkan, Diyanet'e bağlı 145 cami imamına iftira atarak "Neredeyse tüm Türk imamlar Erdoğan'ın görevlileri. Ben onlara gizli ajan diyorum. Onları Türkiye'ye geri gönderin" dedi.

Bank Asya hisseleri NL Partners B.V. şirketine devredildi Ülkede örgüte yakın çok sayıda şirket bulunurken, bunlar arasında INL Partners B.V. şirketi öne çıkıyor. Örgüte ait kapatılan Bank Asya'nın bazı hisselerinin bu şirkete devredildiği biliniyor.

FETÖ'CÜ HAİNLER HOLLANDA'YI TERKETTİ

FETÖ ile Hollanda'daki Türkiye düşmanı ırkçıların işbirliğinin ortaya çıkmasının ardından Fetullahçı hainlere gurbetçilerden tepki seslerinin yükseldiği öğrenildi. Başta FETÖ'nün Hollanda imamı Turan Yazır olmak üzere Fetullahçı örgütün elebaşları Hollanda'yı terkettiği belirtiliyor. Gurbetçilerin Hollanda'daki FETÖ yapılanması merkezlerinde de protesto gösterileri yapacakları Rotherdam'dan gelen haberler arasında. Türkiye'den kaçan birçok önemli ismin Hollanda'daki FETÖ merkezlerinde saklandığı biliniyor.

KAYNAKSABAH

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasa dışı, tehdit ve rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlâka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü malî, hukukî, cezaî, idarî sorumluluk içeriği gönderen üye/üyelere aittir.