Ermeni namussuzluğuna bakın

Karabağ’da Rus gözlem gücü askerleriyle kirli pazarlığa suçüstü

10 Ekim 2021 Pazar 16:11
Ermeni namussuzluğuna bakın

Ermeni çeteler, Dağlık Karabağ’da konuşlu Rus müşahede gücü askerlerine köylerinden getirmiş olduğu bayanlara fuhuş yaptırıyor. Azerbaycan askerleri, Hankendi hududunda bir grup Ermeni çetenin denetim noktasına taşımış olduğu bayanların bölgeye gelişini ve Rus askerlere peşkeş çekilmiş olduğu anları kaydetti. Azerbaycanlı politika bilimci Aziz Alibeyli, bu durumun tüm hudut uzunluğu olağanlaştığını söylemiş oldu. Alibeyli “SSCB devrinde 300 bin Rus ve Ermeni bayanın Türk kentlerine fuhuş emelli gönderildi. Maksat Müslüman Türkleri etik olarak yozlaştırmak ve dejenere etmekti’’ dedi.

“SULHU BOZUN” RÜŞVETİ

Sıcak hatta yaşanmış olan fuhuş rezaletinin ‘sulhu bozun rüşveti bulunduğunu belirten Aziz Alibeyli “Yoksulluk ve yokluk içinde kıvranan bayanların fazlaca düşük fiyatlarla bu yola sürüklendiği bilgisini verdi. İşgalci çetelerin bayanlarla beraber içki ve uyuşturucu da getirdiğini özetleyen Alibeyli, tıpkı durum 1. Karabağ cenginde fazlaca ağır bir halde yaşandı. Gerek Ermenistan haricinde yaşayan diaspora gerekse Karabağ’daki işgalciler, kendi bayanlarını karanlık, kirli emelleri için zalimce kullanıyorlar” diye konuştu. Bölgede etkin olarak vazife meydana getiren Azerbaycanlı bir binbaşı “Ermeni bayanlar kaçak tabanca, uyuşturucu, cephane geçişini kolaylaştırma gayeli da kullanılıyor. Örnek tuzaklara bizim askerlerimizi de çekmeye çalışıyorlar lakin bu hususta mühim önlemler aldık. Bayanlar ismine üzülüyoruz. Hala işgal altında kalan Karabağ topraklarında 25 bin Ermeni yaşıyor. Hiçbir gelir kaynağı yok. Rusya, Ermenistan hatta Azerbaycan’a gitmek isteyenler de bırakılmıyor. O insanları ‘En fazla 5 yıl içinde tüm Karabağ’ı yine alacağız’ diye aldatıyorlar. Onları gelecekte kalkan yapacaklar. Kendi kızlarını, bayanlarını artık de bu türlü iğrenç işlerde kullanıyorlar” tabirlerini kullandı.

Son Güncelleme: 10.10.2021 16:21
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasa dışı, tehdit ve rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlâka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü malî, hukukî, cezaî, idarî sorumluluk içeriği gönderen üye/üyelere aittir.