Bakan Kars’ta konuştu Trabzon heyecan duydu

Ulaştırma, Bakanı Ahmet Arslan’ın Doğu Anadolu’yu Trabzon üzerinden  Doğu Karadeniz'e tren hattıyla bağlayacaklarını açıklaması, Trabzon’da heyecan yarattı. Demiryolu Platform Sözcüsü MMO Şube Başkanı Şaban Bülbül, Bakan Arslan’a teşekkür etti.

banner4
31 Mart 2017 Cuma 10:30
Bakan Kars’ta konuştu Trabzon  heyecan duydu
banner38

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Doğu Anadolu ile Doğu Karadeniz'i tren hattıyla birbirine bağlayacaklarını açıklaması, Trabzon’da heyecan yarattı. Trabzon Demir yolu Platform Sözcüsü MMO Şube Başkanı Şaban Bülbül, Bakan Arslan’a teşekkür ederek, “Yıllardır demir yolu mücadelesi veriyoruz. Bakan Arslan’ın açıklamaları bizleri de heyecanlandırdı. Demir yolu Trabzon’un olmazsa olmazıdır" dedi.

Trabzon Demir yolu Platform Sözcüsü Şaban Bülbül’den Bakan Arslan'a teşekkür. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Doğu Anadolu ile Doğu Karadeniz'i tren hattıyla birbirine bağlayacaklarını açıklaması, Trabzon’da heyecan yarattı.

Bakan Arslan’ın Kars’ta yaptığı bir konuşmada, Kars'tan batıya doğru giden tren yükünün Karadeniz'e de gitmesi gerektiğine işaret ederek sarf ettiği "Kars'tan batıya giden tren yükünün Karadeniz'e de gitmesi gerekir. Dolayısıyla Kırıkkale, Çorum, Samsun'a, Erzincan'dan Trabzon'a bağlantı yapacağız” şeklindeki sözleri Trabzon’da yankı buldu.

Trabzon Demir yolu Platform Sözcüsü ve Makine Mühendisleri Odası (MMO) Başkanı Şaban Bülbül, Bakan Arslan’a teşekkür ettiğini ifade ederek, “İşlemesi gereken prosedür buydu. Bizler de yıllardır bunun mücadelesini verdik, vermeye de devam ediyoruz. Sürecin bu şekilde işlemesi gerekiyordu. Bunu en yetkili ağızdan duymak sevindiricidir. Bakan Arslan’ın açıklamaları bizleri de heyecanlandırdı. Demir yolu Trabzon’un olmazsa olmazıdır" dedi.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasa dışı, tehdit ve rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlâka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü malî, hukukî, cezaî, idarî sorumluluk içeriği gönderen üye/üyelere aittir.