Trabzon-Gümüşhane kardeşliğini kimse bozamaz

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Belediye binasına Trabzonspor bayrağı asarak birlik mesajı verdi. Gümüşhane’de bazı taraftar gruplarının Trabzonspor bayrağının şehrin bazı noktalarına asılmasını sosyal medya üzerinden protesto ederek indirilmesini bekleyen gruplara karşı başkan Çimen belediye binasına bayrağı asarak son noktayı koydu.

Trabzon-Gümüşhane kardeşliğini kimse bozamaz

Gözden kaçırmayın

Trabzonsporlu futbolcular şampiyonluk anlarını tekrar hatırlıyor Trabzonsporlu futbolcular şampiyonluk anlarını tekrar hatırlıyor

Kendisinin koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen ve Belediye binasına Trabzonspor bayrağını asan Belediye Başkanı Ercan Çimen, bayrak üzerine yazdırdığı ‘SENSİZ OLMAZ’ sloganıyla Trabzon ve Gümüşhane’nin kardeş olduğunu vurguladı.

Trabzon-Gümüşhane kardeşliğini kimse bozamaz2

“TRABZON VE GÜMÜŞHANE KARDEŞTİR, KİMSE BU KARDEŞLİĞİMİZİ BOZAMAZ”

Trabzonspor bayrağının indirilmesinin yanlış anlaşılmalara sebep olabileceğini söyleyen Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Trabzonspor bayrağını belediye binasına asmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Bildiğiniz üzere şehrimizin bazı noktalarında Trabzonspor bayrağı asıldıktan sonra sosyal medya üzerinden bazı taraftar grupları tarafından protesto edilerek iki şehir arsındaki kardeşlik bağına zarar verici paylaşımlar yapıldı. Bundan dolayı ilimiz, belediyemiz sosyal medya mecraları başta olmak üzere birçok basın yayın organında linç edilmek istenmiştir. Gümüşhane ve Trabzon kardeşliğini bütün Türkiye biliyor. Trabzon ve Gümüşhane kardeştir, kimse bu kardeşliğimizi bozamaz. Biz bu kardeşliğimizi Belediye binamıza Trabzonspor'umuzun bayrağını asarak iki kardeş şehir arasına nifak sokmak isteyenlerin hevesleri kursaklarında kalmıştır. Trabzonspor'un başarısı hepimizi mutlu etmiştir. Türkiye'deki tüm takımların başarıları bizi mutlu eder. Trabzon bir Anadolu sevdasıdır. Ben bütün Gümüşhaneliler adına Trabzonspor'a başarılar diliyorum. Biz önce Gümüşhanesporluyuz. Trabzonspor'a da üstün başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.