Trabzonspor'da kadroda düşünülmeyen isimlerden hangi oyuncular Giresunspor'un listesinde...

Trabzonspor'da yeni sezonda kadroda düşülmeyen bazı isimler kiralama yada satış yöntemi ile takımdan ayrılacak. Komşu şehir Giresunspor'da bu listeden bazı oyuncularla yakında ilgileniyor. Geçen sezonda Flavio ve Diabate'yi kadrosunda değerlendiren yeşil beyazlılar, yüksek bir verim almıştı.

Bu sezon içinde Trabzonspor'dan bazı oyuncular için görüşmeler devam ederken A Spor'da açıklamalarda bulunan Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, kimlerle ilgilendiklerini, hangi oyuncuların ise kendi listelerinde yer almadığını açıkladı. Keleş öncelikle Enis Destan ve Batuhan Kör için herhangi bir girişimleri bulunmadığını belirtti. İsmail Köybaşı haberleri ile ilgili ise başarılı teknik adam, "İsmail Köybaşı için düşüncemiz vardı ancak maliyeti yüksek çıktı" ifadelerini kullandı.

Giresunspor'da kiralık olarak oynayan oyuncuların maaşının bir bölümünü Trabzonspor ödemeye devam ediyordu. Bu oyuncular yabancı oyuncu olduğu için ve Trabzonspor hem gözlemlemeye devam edip hemde kadrosunda yer açması gerektiği için bu yönteme başvurmuştu.

Berat Özdemir'in Trabzonspor kariyeri ve transfer detayları Berat Özdemir'in Trabzonspor kariyeri ve transfer detayları