Adana Demirspor deplasmanından üç puanla ayrılan lider Trabzonspor, maç sonrası sosyal medya hesabından "L1DER ŞAMP1" notuyla paylaşım yapmıştı.  Trabzonspor Kulübü tarafından yapılan paylaşımı eski Trabzonspor yöneticisi de olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu beğenmişti.

Trabzonspor'un yaptığı paylaşımı beğenen İmamoğlu'na, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar'dan tepki gelmişti. Dündar, İmamoğlu'nu etiketleyerek yaptığı paylaşımda,

İBB Başkanı Sn. @ekrem_imamoglu  sporla ilgili sosyal medya paylaşımlarınız Fenerbahçe'ye gönül veren ve sizi takdir eden milyonları üzüyor. FB YDK Başkanı olarak taraftarımızın gönlünü alacak jestler beklediğimizi sizin gibi önü açık, değerli bir siyasetçiye hatırlatmak isterim..

ifadelerini kullanmıştı.

Uğur Dündar'a çok sert eleştiri

Galatasaray eski iletişim direktörü Reşit Ömer Kükner, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar'ı çok sert ifadelerle eleştirdi. Kükner sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,

Trabzon doğumlu ve eski Trabzonspor yöneticisi İBB başkanı Ekrem İmamoğlu'nun gönlündeki takımın şampiyonluğu için yaşadığı coşkuyu eleştirmek tipik geri zekalı tepkisidir. Yine şaşırtmıyorlar!

ifadelerine yer verdi.