Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Trabzonspor maçı öncesi iddialı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bu hafta deplasmanda oynayacakları Trabzonspor maçıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Trabzonspor ile önemli bir maç oynayacağız. Takımımız bu manada son derece motive. Pazar günü maç güzel maç olacak. İki güzide takımın mücadelesi olacak. Neticesini de hep beraber göreceğiz" dedi.

galatasaray trabzonspor maçtan kareler (28)

Süper Lig'de takımların yabancı oyunculara verdiği süreler dikkat çekti! Süper Lig'de takımların yabancı oyunculara verdiği süreler dikkat çekti!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Nef Stadyumu’nda düzenlenen sponsorluk anlaşmasında gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Transfer dönemiyle ilgili konuşan Dursun Özbek, "Transfer sezonunda önümüzde daha 10 günden biraz daha fazla süre var. Transfer detaylarının çok açıkça basınla paylaşmak kulüplerine aleyhine oluyor. Çalışmalarımız ara vermeden devam ediyor. Size bilgi akışı biraz yavaş am bu da kulüplerin lehine olan bir durum. Çalışmalarımızın durgunlaştığını söylemek mümkün değil” diye konuştu.

galatasaray trabzonspor maçtan kareler (16)-1

Bu hafta Spor Toto Süper Lig’de bu hafta deplasmanda oynayacakları Trabzonspor maçı için Başkan Özbek, "Trabzonspor ile önemli bir maç oynayacağız. Takımımız bu manada son derece motive. Pazar günü maç güzel maç olacak. İki güzide takımın mücadelesi olacak. Neticesini de hep beraber göreceğiz" şeklinde konuştu.