Fransa’nın Bonneuil Sur Marne Belediye Başkanı Çorumlu Denis Öztorun tam bir Trabzonspor aşığı. Trabzonspor maçlarını ekrandan kaçırmayan ve yılda 3-4 maçı da Türkiye’ye gelerek canlı olarak stattan izleyen Öztorun’un çocukları da Trabzonspor sevgisiyle büyüyor.

Trabzonspor'un Marc Bartra transferi çıkmaza mı girdi? Trabzonspor'un Marc Bartra transferi çıkmaza mı girdi?

Fransa'da Trabzonsporlu Belediye Başkanı! (2)

Paris’te yapılan Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarından etkilenen Belediye Başkanı Öztorun duyduğu memnuniyeti dile getirince Paris Trabzonlular Derneği Başkanı Bülent Cumur kendisini ziyaret etti. Cumur ziyaretin anısına Bonneuil Sur Marne Belediye Başkanı’na üzerinde isminin yazılı olduğu formayı hediye etti.

Fransa'da Trabzonsporlu Belediye Başkanı! (1)

Çocukluğundan beri Trabzonspor’un başarıları ile büyüdüğünü ifade ederek, “Ben Çorumluyum. Benim çocukluk yıllarımda Trabzonspor lige çıktığında başarıdan başarıya koşuyordu. Anadolu’nun futbolda abiliği yapıyordu. Bizleri başarılarıyla kendine bağladı. Onunla seviniyor ve onunla üzülüyorduk. O sevgi büyüyerek bugünlere geldi. Bu sezon elde ettiğimiz başarı bizlere unutulmaz bir mutluluk yaşattı. Çocuklarımda en az benim kadar Trabzonspor’u seviyorlar. Trabzon hiç gitmedikleri bir şehir olsa da inanılmaz bir tutkuyla Trabzonspor’u destekliyorlar. Şampiyon olduğumuzda en çok çocuklarım için sevindim” dedi.

Fransa'da Trabzonsporlu Belediye Başkanı! (3)

Paris Trabzonlular Dernek Başkanı Bülent Cumur Fransa’da Trabzonspor’a çok büyük bir sempati olduğunu ifade ederek, “Trabzon şehri dünyanın her yerinde ağırlığı olan bir şehirdir. Bu şehrin futbol takımı da elde ettiği başarılarla birlikte şehrimizin tanıtımını büyük katkı sağlıyor. Son şampiyonluktan sonra Fransa farklı şehirlerden farklı milletlerden binlerce insan bizi tebrik etti. Bazıları mutluluğumuza ortak oldu. Bizimle eğlendi. Bizlere bu mutluluğu ve onuru  yaşatan futbol takımımızın başkanından hocasına, futbolcusundan taraftarına kadar herkese teşekkürü bir borç biliyorum. Bugün Trabzonlu olmasada Trabzonspor’un tutkulu bir taraftarı olan Bonneuil Sur Marne Belediye Başkanı Çorumlu Denis Öztorun’a şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.