Trabzon’da sosyal medya üzerinden fuhuş yapmaya kalkışanlar yakalandı Trabzon’da sosyal medya üzerinden fuhuş yapmaya kalkışanlar yakalandı

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin en önemli şirketlerinden biri olan TRABİTAŞ’taki yolsuzluk iddiaları ilginç boyuta ulaştı. Belediye içinden bilgi ulaşan gazetemiz yazarlarından Fikret Çolak, TRABİTAŞ’taki ilginç yolsuzluğu yazdı. Ayrıca iddiaya göre Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun sağ kolu olarak nitelendirilen Adnan Gül tasfiye edilmiş. Gül, henüz görevinden alınmasa da töhmet altında birisi olarak Ankara’ya dönmüş. Bakalım Murat Zorluoğlu bu konularla alakalı neler söyleyecek.

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun Kuluçka Merkezi adı altında 1.6 milyon liraya bir ihale yaptığını ve bunu da Kültür AŞ.’ye verdiğini yazmıştık. Kuluçka Merkezi nedir? Burada Kuluçka faaliyetleri mi yapılacak? Tabi ki hayır. Tabi ki tavukçulukla alakası yok. Burası altın yumurtlayan bir proje. Güya birileri birilerine bir şey anlatacak, onları eğitecek. Bu eğitim adı altında da milyonlar gidecek. Yazarımız Fikret Çolak, bu projenin de yine danışmanla beraber pasta kesen müteahhit firmaya verildiğini ifade ediyor. Ve can yakıcı üçüncü iddia… 50 milyon liralık akaryakıt neden Ankara’dan alındı? Bunu da Fikret Çolak’ın yazısından okuyunuz.