Trabzon'da Akyazı Stadyumu yanında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kampüsünde fidan dikim etkinliği düzenlendi. Valisi İsmail Ustaoğlu, etkinlikte, Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında üç yıldır ülke genelinde fidanların toprakla buluştuğunu söyledi. Ağaç dikmenin önemine vurgu yapan Ustaoğlu,

"Gençlerimizle onların geleceğine nefes olma adına toprakla bütünleşen her bir fidan bizim geleceğimiz olacak." dedi. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman ve Trabzon Orman Bölge Müdürü Emin Yılmaz'ın da konuşma yaptığı etkinlik halk oyunları gösterisi ile devam etti. Etkinlik kapsamında il protokolü ve kamu kurum müdürleri, öğrencilerle birlikte kampüse fidan dikti.

Türk Eğitim-Sen'den sendikalar hakkında flaş sözler! Türk Eğitim-Sen'den sendikalar hakkında flaş sözler!

Fidanlar Trabzon'da toprakla buluştu22 (9)Fidanlar Trabzon'da toprakla buluştu22 (8)Fidanlar Trabzon'da toprakla buluştu22 (7)Fidanlar Trabzon'da toprakla buluştu22 (6)Fidanlar Trabzon'da toprakla buluştu22 (5)Fidanlar Trabzon'da toprakla buluştu22 (4)Fidanlar Trabzon'da toprakla buluştu22 (3)Fidanlar Trabzon'da toprakla buluştu22 (2)Fidanlar Trabzon'da toprakla buluştu22 (1)