Trabzonspor'un evinde Galatasaray ile 0-0 berabere kaldığı karşılaşma sonrası Serdar Ali Çelikler'den Abdullah Avcı'ya sert sözler.

Fenerbahçeli spor yazarı ve yorumcusu Serdar Ali Çelikler'den Trabzonspor - Galatasaray maçı sonrası Abdullah Avcı'ya ağır eleştiriler geldi. Oyuncu değişiklikleri ve tercihlerini eleştiren Çelikler şunları söyledi;

Ümraniyesporlu oyuncudan Trabzonspor itirafı! Ümraniyesporlu oyuncudan Trabzonspor itirafı!

"Kouassi ile koşsa ne olur boş bırakılsa kaleye gidemez o oyuncu! Kouassi’den ne bekliyorsun Abdullah hoca allah aşkına topu bilmeyen adamları nereden buldun sen! Boş bıraksak kaleye git desek kaleye gidemez toplan taca ya da auta çıkar!"

Şenol Güneş ismi dolanmıyorsa ben de bir şey bilmiyorum

"Trezeguet’de sağ çek şut at! Sağ dış sağ dış içeri çek şut! Tek opsiyonu bu oyuncunun. Sen hocam Djaniny’yi neden çıkarıyorsun. Bir aforizma bir taktik görelim istiyorum! Birisi desin ki 4-4-2 oynuyorum 2 kısayla oynayacağım desin mesela yani bir fikir görelim istiyorum artık! Kulislerde Şenol Güneş ismi dolanmıyorsa bende bir şey bilmiyorum! Ama buna sebep olan sensin Abdullah hocam. Geçen sene neden hiç Şenol güneş ismi geçmiyordu. Biz bu maçın neyini konuşacağız malzeme yok ki" ifadelerini kullandı.