Önce LGBT bayrağı açıp ardından İmam Hatiplilere hakaret eden ve sapkınlıkla suçlayan şarkıcı Gülşen tutuklandı. Gülşene destek veren Fenerbahçe tribünleri dün gece Gülşen'in şarkılarını söyledi.

İmam hatip liselilere hakaret ettiği için hakkında soruşturma başlatılan şarkıcı Gülşen'e bir grup Fenerbahçe taraftarından destek geldi. Bu akşam oynanan UEFA Avrupa Ligi karşılaşmasında bazı Fenerbahçe taraftarları Gülşen’in “Yurtta aşk cihanda aşk” şarkısını seslendirdi.

Gülşen davasında flaş gelişme! Yasak kalktı Gülşen davasında flaş gelişme! Yasak kalktı

Putin'e yapılan destek tezahüratına ceza gelmişti

Fenerbahçe tribünlerinde daha önce Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımı ile oynanan maçta Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e yönelik destek tezahüratı yapılmış ve sarı-lacivertli takıma UEFA'dan para ve tribün kapatma cezası gelmişti.

İmam hatip liselilere yönelik sarf ettiği sözlerden dolayı "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan hakkında başlatılan soruşturma kapsamında adliyeye çıkarılan şarkıcı Gülşen, tutuklandı.

Gülşen Ne demişti?

Konserinde imam hatiplileri hedef alan Gülşen'in "İmam hatipte okumuş daha önce kendisi sapıklığı oradan geliyor." ifadeleriyle imza attığı skandal büyük tepki çekti.