Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER), Trabzon’ da bir dizi protokol imzaladı

Ulusal Eğitim Dernekleri Federasyonu (ULEDEF) ve Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) Genel Başkanı Dr. Adem Çilek; EYUDER Trabzon Temsilciliğinin daveti üzerine 28-31 Mart 2022 tarihlerinde Trabzon’ a gelerek Trabzon Üniversitesi, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tonya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği protokolü imzaladı.

EYUDER'den eğitime tam destek (1)

EYUDER Türkiye’ de 81 il, 640 ilçe ve başta Azerbaycan olmak üzere 43 ülkede üyelikleri bulunan dernek, eğitim ve öğretim konularında kamu yararına uygun faaliyetlerde bulunmak amacı ile faaliyetler yürütüyor.

EYUDER'den eğitime tam destek (5)

Trabzon'da uyuşturucu operasyonunda 2 kişi yakalandı! Kilolarca esrar bulundu Trabzon'da uyuşturucu operasyonunda 2 kişi yakalandı! Kilolarca esrar bulundu

BİRÇOK EĞİTİM KURUMUYLA PROTOKOL İMZALANDI

Bu kapsamda EYUDER Genel Başkanı Dr. Adem Çilek ile Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü adına İl Müdürü Hüseyin Burak Fettahoğlu, Trabzon Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu, Ortahisar İlçe Milli Eğitim adına İlçe Müdürü Cemil Karakaş, Maçka Milli Eğitim Müdürlüğü adına İlçe Müdürü Yaşar Adıgüzel ve Tonya İlçe Milli Eğitim müdürlüğü adına İlçe Müdürü Ziya Durmuş arasında imzalandı.

EYUDER'den eğitime tam destek (3)

 Yapılan bütün protokollerde; EYUDER Trabzon İl Temsilcisi Süleyman Değirmenci, Genel Başkan Yardımcısı Gamzegül Engin, EYUDER Akademik Temsilcisi Fatih Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Taner Altun, Akçaabat Temsilcisi Abdul Kadir Bayçelebi, Maçka Temsilcisi Ayşe Çoban, Beşikdüzü Temsilcisi Abdullah Gündoğdu, Vakfıkebir Temsilcisi Cemil Kılıç Ve Ortahisar Temsilcisi Hayri Yiğit hazır bulundu

EYUDER'den eğitime tam destek (4)