Bir dönem Trabzonspor'da forma giymiş efsane futbolcu Lemi Çelik Trabzonspor'un gelecek sezon şansını değerlendirdi.

Süper Lig'in son şampiyonu Trabzonspor gelecek sezon hazırlıklarına devam ediyor. Abdullah Avcı yönetimindeki bordo mavili takım defans hattındaki eksiklikleri de gidererek sezona başlamak istiyor.

abdullah avcı-9

Bu sezon 3 kulvarda mücadele edecek olan Karadeniz devi, bu sezonun geride bırakılan sezondan daha zor olacağının farkında. Sözcü yazarı Lemi Çelik Trabzonspor'un yaptığı transferler doğrultusunda bordo mavili takımın şansını değerlendirdi.

Trabzonspor'un Berat Satışında Şaşırtan Detay Trabzonspor'un Berat Satışında Şaşırtan Detay

ahmet ağaoğlu 244

Şampiyonluğun en büyük adayı Trabzonspor

Trabzonspor'un yaptığı transferlerin doğru olduğunu söyleyen Çelik şunları söyledi; "Trabzonspor’un şampiyon olmuş ve oturmuş bir kadrosu vardı, yeni sezon öncesi eksik mevkilere doğru takviyeler yaptılar; gelecek sezon da şampiyonluğun en büyük adayı onlar.

eren elmalı

Eren Elmalı doğru tercih

Özellikle sol bek ihtiyacı vardı eğer Eren Elmalı beklenen performansı sergilerse büyük bir eksikliği gidermiş olacak. Trabzonspor'a mutlaka bir forvet şart, tek forvetle takım üç kulvarda mücadele edemez bu yüzden mutlaka kaliteli ve Cornelius oynamadığında onu aratmayacak bir forvete ihtiyaç var. Ama yine de en iyi kadro Trabzonspor'da".