Trabzonspor’un eski futbolcusu Giray Kaçar yeni transfer Mountassir Lahtimi ile ilgili açıklamlarda bulundu. Kendi youtube kanalında değerlendirmelerde bulunan Giray Kaçar, genç oyuncu için, "Hem kadro derinliği yapabilmek hem de gelecek vaat ettiği için Mountassir Lahtimi’yi getirdik." dedi.

Fizik yapısına dikkat çeken Giray Kaçar, ‘’Visca’nın sakatlığı sonrası kanatlarda eksiklik oldu. Abdullah Avcı’nın kafasında 21 yaş altı milli bir oyuncu vardı. Hem kadro derinliği yapabilmek hem de gelecek vaat ettiği için Mountassir Lahtimi’yi getirdik. Mountassir Lahtimi genç bir kardeşimiz ve çok ciddi bir patlama yapabilir çünkü bileklerine çok hakim bir oyuncu. Sağ kanat, sol kanatta merkez orta sahada çok etkili oynuyor. Kariyerinde 48 maçta 7 gol 8 asist yapmış. Fizik yapısı çok iyi çok fazla topu çekerek oynuyor. Teknik kapasitesi çok yüksek, oyun görüşü fena değil. Futbol anlamında biraz bencil ama topla ilişkilerinin çok iyi." ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'un Kayserispor maç kadrosu açıklandı! Trabzonspor'un Kayserispor maç kadrosu açıklandı!

"Abdullah Avcı onay verdiyse iyi bir futbolcudur"

Kaçar açıklamlarının devamında şu sözleri kullandı: "Scout ekibi onu takip ediyordu ve Abdullah Avcı’nın onu hangi bölgede nasıl kullanacağını merakla bekliyorum. Abdullah Avcı onay verdiyse iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Bir menajerin önerisi olduğunu düşünmüyorum. Trabzonspor’un Scout ekibinin bu oyuncuyu izlediğini tahmin ediyorum. 21 yaşında ayakları çok iyi bir oyuncu.”