Süper Lig'de Trabzonspor'un mükemmel performansına kimse kayıtsız kalmıyor. Tanju Çolak Trabzonspor'un performansı için çarpıcı sözler kullandı.

Fenerbahçe ve Galatasaray formaları da giyen Eski futbolcu Tanju Çolak, Süper Lig’de şu an mükemmle bir form grafiği yakalayan lider Trabzonspor'un başarısını yorumlardı. Tanju Çolak bordo mavili takımın başarısını rakiplerinin kötü olmasına bağladı.

Gözden kaçırmayın

Bakasetas gidecek mi? Bizzat kendi açıkladı! Bakasetas gidecek mi? Bizzat kendi açıkladı!

Tanju Çolak sözlerinde şampiyonluk için ne ifadeler kullandı. Çolak sözlerine şöyle devam etti; “Bu sene lider olmalarının en büyük etkeni Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş’ın çok kötü bir sezon geçirmeleri. Buna karşın gerçekten inanılmaz şanslı olmaları. Karşılarındaki büyük rakiplerinin hepsi kötü sezon geçiriyor. Hemen hemen her hafta kendilerine yarıyor. Rakipleriyle aradaki farkı açıyorlar. Trabzonspor, 40 yıl sonra tarihin en rahat şampiyonluklarından birini kazanacak. Şampiyonluğa emin adımlarla giderken, eksik bölgelerini de hızla dolduran kulüp, Visca, Puchacz, Visca, Yusuf Erdoğan, Kouassi’yi transfer ederek sadece bu senenin değil, gelecek senenin de en büyük şampiyonluk adayı. Eksik bölgeleri çıkar çıkmaz dolduruyorlar, özellikle ön alandaki hücum hatları çok kaliteli. Şimdiden hayırlı olsun, şampiyonluk Trabzonspor’a çok yakıştı” dedi.