Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir süre önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve daha sonra Ankara'ya sevk edilen Haluk Pekşen ölümünde 'ihmal' olduğu öne sürüldü.

İddialara konu olan hastane inceleme başlattı.  Pekşen'in kızı Ezgi Pekşen sosyal medya paylaşımlarında babasının balık yedikten sonra rahatsızlandığını hatırlatarak, ilk hastanede doğru müdahale yapılmadığını öne sürdü.  Yemek borusunun delindiği Ankara'daki hastanede teşhis edilen Pekşen'e enfeksiyon tedavisi uygulanmış ancak kurtarılamamıştı. 

Trabzon Deva'dan Akçabaat'a Çıkarma Trabzon Deva'dan Akçabaat'a Çıkarma

HASTANE İNCELEME BAŞLATTI 

Pekşen ailesinin suçladığı hastaneden yapılan açıklamada "Gerekli inceleme tarafımızca başlatılmıştır. Bu inceleme hızla gerçekleştirilip, sonuçları ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşılacaktır" denildi . 

BODRUM'DA ÖZEL HASTANEYE KALDIRILMIŞTI 

Eski CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen (61) Ankara'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.  25'inci ve 26'ncı dönem CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, bir süre önce rahatsızlanarak Bodrum'da özel hastaneye kaldırıldı.  Pekşen, burada ilk tedavisinin ardından Ankara'daki hastaneye sevk edildi. Pekşen, başkentte tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.