Süper Lig’in 9. haftasında Kasımpaşa ile kendi evinde 0-0 berabere kalan Trabzonspor'a eleştiriler çığ gibi büyüyor.

Eski futbolcu ve hakem, futbol yorumcusu Erman Toroğlu Aspor ekranlarında Trabzonspor-Kasımpaşa maçını değerlendirdi. Erman Toroğlu Trabzonspor'un geçen sezonki gibi keyif vermediğini söylerek eleştirilerde bulundu.

ermantoroğlu1

Trabzonspor'un heyecanını kaybettiğini vurgulayan Toroğlu, " Maçın şeklini değiştirebilecek tek bir adam vardı o da Hamsik’ti. Onu da hoca çıkardı. Trabzonspor bu sene bu. Trabzonspor hiç tat vermedi bu sene. Trabzon’un daha farklı olması lazım. Geçen sene her maç ful olan seyirci bile ful değil. 25 bin kişi var. Geçen sene Trabzonspor’un her maçı fuldü. Bir heyecan vardı. O heyecanı kaybetti Trabzonspor. Sahada ki futbolcularda heyecanını kaybettiler. Hocam Trabzonspor takımı sahaya çıktığı zaman Trabzon seyircisi; baskı yapan, rakibe kafasını kaldırtmayan, o tarz futbolu seven bir takım seyircisidir. Trabzon seyircisi hareketli takım ister. Böyle baskı yapacak, topu alacak, şut atacak, geri gelecek, bir daha gidilecek, falan fizik olarak dirençli, ikili mücadeleleri kazanacak, yatacak kalkacak falan öyle futbolu sever bir seyirci. Ama ben Trabzonspor’a bakıyorum şey gibi oynuyorlar. Mız mız mız... Maça bakıyorsun maç gitmiyor. İzlerken bir ara bana uyku bastırdı. Herhalde bütün seyirciler bizim gibidir." eleştirilerinde bulundu.

1snr9357_3213632874

Maxi Gomez'e İspanya yolu gözüktü! Maxi Gomez'e İspanya yolu gözüktü!

"Abdullah Avcı formda değil"

Sözlerinin devamında Toroğlu, 

“Abdullah Avcı formda değil. Abdullah Avcı takımına iyi futbol oynatamıyor takımını ateşleyemiyor. Abdullah Avcı’nın takımı koşmuyor pres yapmıyor. Abdullah Avcı’nın takımının bazı futbolcuları kaçak dövüşüyor.”

dedi.