Trabzonsporlu yöneticiden acı haber! Trabzonsporlu yöneticiden acı haber!

Spor Toto Süper Lig 14. Haftada Trabzonspor, Ankaragücü’ne bugün konuk oldu. Zorlu mücadele 1-1'lık skor ile berabere sona erdi. Eski hakem ve spor yorumcusu Erman Toroğlu aspor ekranlarında Trabzonspor maçını değerlendirdi. Toroğlu, Trabzonspor'un oyununun keyif vermediğini dile getirdi.

Bakasetas ve Trezeguet'in eksikliğine değinen Erman Toroğlu, “Abdullah Avcı’nın kasketi önüne koyma zamanı. Kasketi önüne koyacak ve o kasketle konuşacak. Ben nerde hata yapıyorum? Nerde ne oluyor? Ne yapmam lazım? Diyecek. Maç 1-0 oldu Siopis ısınmaya başladı. Çünkü skoru koruyacak. Ama ona zamanı yetmedi Ankaragücü golü bulunca Siopis girdi ama zaman yetmedi. Ozaman orta sahayı tamamen Ankaragücü aldı. Tam 2 eksiği var. Palamut gibi. Bakasetas ve Trezeguet var. Ama ne olursa olsun Trabzon takımın böyle olmaması lazım." ifadelerini kullandı.

Berabere kalmak ile mağlup olmak arası 1 puan

Trabzon seyircisi her sene şampiyon olmak isteyeceğini söyleyen Toroğlu, “Tek tek basarak puanlar kaybediyorsun. Yani bugün berabere kalmak ile mağlup olmak arasında bir puan var. Bu iyi bir şey değil. Ankaragücü için iyi. Çünkü Ankaragücü 19’da 4’e girmemeye oynuyor. Ama Trabzonspor 19’da 1 olmaya oynuyor. Yani arada büyük fark var. Sen bu oyunla 1 olma şansı zor. Şöyle bir yorum yaparsın yav her senede şampiyon olunur mu? Ama Trabzon seyircisi her sene şampiyon olmak ister ya da her sene sonuna kadar takımından mücadele ister. “ şeklinde konuştu.

“Trabzonspor’da bu sene takım olma olayı eksik”

Trabzonspor'da takım olmanın eksikliğinin yaşandığını vurgulayan Toroğlu, “Trabzon ümit vermiyor. Ben Trabzonspor’dan keyif almıyorum. Sezon başından beri. Bunu da Abdullah Avcı’dan sorarım kimseden soracak halim yok. Bu kadar basit. Çünkü futbolcuların saha içindeki sürat yapılarına bakarım böyle kopuk kopuklar. Trabzonspor’da bu sene takım olma olayı eksik.”deşerlendirmesinde bulundu.