Eski kabzımal, eski hakem ve bugünün ise kendini yenileyemeyen hakem yorumcusu Erman Toroğlu’nun bilgisiz, belgesiz açıklamaları devam ediyor. Aspor ekranlarında izleyicilerle buluşan Erman Toroğlu’nun şimdide VAR ODASI ve yardımcı hakemlerden Tarık Ongun ile ilgili iddialarını Hürriyet yazarı Tahir Kum belgelerle çürüttü.

4-6

Erman Toroğlu’nun iddiasına göre yardımcı hakem Tarık Ongun bir başka maçın VAR kayıtlarını izlemiş. Erman Toroğlu’nun bütün bu iddialarının asılsız olduğu ortaya çıktı.

3-9

Geçtiğimiz günlerde Şenol Güneş ve Trabzonspor’un 1977 yılında şike yaptığını ileri sürerek büyük tepki alan Erman Toroğlu, Turkuaz Medya'dan uyarı almıştı. Toroğlu’nun dün akşam ortaya attığı bu asılsız iddialardan sonra kendisiyle yeni sezon için sözleşme yapılmayacağı öğrenildi.

Kanalın eski kabzımalın tavır ve davranışlarının yanı sıra özellikle futbol oyun kuralları konusunda kendisini yenilemediği için sürekli hata yapmasından rahatsızlık duyulduğu, bunun da Turkuaz medya yayın ilkeleriyle bağdaşmadığı için yolların ayrılma noktasına geldiği belirtiliyor.

2-6

İşte Tahir Kum’un twitleri

“Ah be erman'ım.. yine mi faka bastın??

Sana kaç defa dedim double check yapmadan anlatma diye...

Bu kaçıncı oldu be adam..

Ya şu üfürmelere bodoslama atlama huyunu değiştir ya da kaynağını...+

Kaldı ki

VAR odası kameralarla izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

Her türlü durum bununla ıspatlanır.

Bunun doğruluğunu en güzel kapat edecek şey de; 26.11.2021 günü 19.30-20.00 arası odanın kamera kayıtlarıdır. Bu kadar basit.

Benim tanıdığım Erman hoca şimdi doğruları öğrendikten sonra

Hamit Altıntop'tan Kuntz açıklaması! "Devam edeceğiz" Hamit Altıntop'tan Kuntz açıklaması! "Devam edeceğiz"

"Arkadaşlar hakkınızı helal edin ben bi b.k yedim. Beni yanıltmışlar. Konunun anlattıklarımla yakından uzaktan alakası yokmuş meğer" diye doğruları yine o ekranlardan anlatır.

1-12

İşi bilmez ama delikanlıdır o.

Erman'ı yine fena yemişler..‼️

1-) İFAB'dan bi haber

2-) Bilgiler; Yanlış

Ama benim tanıdığım Erman kendisini yanıltanlardan bunun acısını çıkartır ?