Futbol yorumcusu Erman Özgür Trabzonspor'un Antalyaspor'a karşı kaybettiği karşılaşmayı değerlendirdi.

Eski futbolcu ve şimdilerde futbol yorumculuğu yapan Erman Özgür, Antalyaspor'a 5-2'lik skorla mağlup olan Trabzonspor'un durumunu değerlendirdi. Maçe genel hatları ile değerlendiren Özgür, bordo mavili takımın bireysel hatalarına değinirken Antalyaspor'un yaptığı doğru işleri böyle anlattı;

225158

Antalyaspor daha istekliydi

"Maça daha istekli ve konsantre başlayan taraf Antalyaspor'du. Sahaya doğru yayılmalarının yanı sıra futbolda en önemli detaylardan biri olan dönen topları da kazanarak Trabzonspor'u hataya zorladı. Böyle bir hatada Fernando'nun nefis golü ile öne geçti. Orta üstünlüğü, çabuk hücum karşılığı Wright'ın penaltısı ve attığı gol ile fark ikiye çıkınca Abdullah hoca müdahaleyi yaptı. Bardhi ve Ömür girer girmez katkıyı yaptılar. Ömür'ün başlattığı, Djaniny'nin kaçırdığı, Cornelius'un hazırladığı ve Bardhi'nin bitirdiği pozisyonda gelen gol, Trabzonspor'un soyunma odasına umutlu gitmesini sağladı.

FaolIbKWIAEYSxI

Umut Bozok için Erman Özgür'den flaş sözler! Umut Bozok için Erman Özgür'den flaş sözler!

Trabzonspor üretmekte zorlandı

Topun Bordo- Mavililer'de daha fazla kalma ihtimali Abdullah Avcı'nın Bartra ile 2. yarıya çıkmasına sebep oldu. Maçın arayanı Trabzon, direneni Antalya oldu. Antalya'nın savunma konsantrasyonunu aşmakta zorlanan Trabzon çok pas yapmasına rağmen pozisyon üretmekte zorlandı.

6301b6f2ae298b1963a29c21-1

Kopenhag maçı öncesi iyi sinyaller verilmedi

Trezequet'nin yaslanan Antalyaspor savunması arasında buluşup bıraktığı servisi gol yapan Bardi maçın yıldızı olduğunu ilan etti. Ancak aynı Trezequet basit pas hatası ile bu kez Wright'a fırsat yarattı ve Gökdeniz'in golleri ile Trabzonspor 2. yarısında daha üstün oynadığı maçı yaptığı bireysel hatalarla kaybetmiş oldu. Antalyaspor ise skor tabelasına bakmaksızın maçın her dakikasını yüksek konsantrasyonla oynamasının karşılığını 3 puanla aldı. Kopenhag maçı öncesi ise hiç sinyaller vermemiş oldu." ifadelerini kullandı!