Trabzon'da, 5 yıl önce PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit olan Eren Bülbül'ün 5 yıl sonra yine gündeme geldi.

KESK Trabzon'dan asgari ücret eleştirisi KESK Trabzon'dan asgari ücret eleştirisi

5 yıl önce Trabzon'da PKK'lı teröristlerin güvenlik güçlerine yer gösterirken malzeme çaldığını ve ateş açtığını bildirmesi üzerine şehit olan Eren Bülbül, 24 Haziran 2017 tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımının yıl dönümünde yine gündeme "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" gönderisi paylaşmıştı.

11 Ağustos 2017 tarihinde Trabzon'un Maçka ilçesinde şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Ferhat Gedik ve Eren Bülbül'ün, teröristlerin girdikleri evi gösterirken açılan ateş sırasında şehit olmalarının üzerinden 5 yıl geçti. Eren Bülbül şehit olmadan önce, 24 Haziran 2017 tarihinde sosyal medya hesabından "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" demesiyle Türkiye'yi hüzünle boğdu.

Eren Bülbül bu paylaşımın yıl dönümünde tekrar gündeme geldi. Sosyal medya kullanıcıları, Eren Bülbül'ün sözlerini "İyi ki varsın Eren" notuyla paylaştı.