Şampiyonlar Ligi play-off karşılaşmasında Danimarka'da Kopenhag'a 2-1'lik skorla mağlup olan Trabzonspor'a Erdal Hoş'tan eleştiri.

Şampiyonlar Ligi Play-Off maçında Kopenhag'a 2-1 kaybeden Trabzonspor, yorumcu Erdal Hoş'un eleştiri odağı oldu. Karşılaşmadaki bordo mavili takımın oyununu masaya yatıan hoş şunları söyledi;

FIFA 23'te Süper Lig'e Trabzonsprolu oyuncular damga vurdu FIFA 23'te Süper Lig'e Trabzonsprolu oyuncular damga vurdu

"Trabzonspor ilk yarıda hiçbir şey yapmadı. Bana göre onlar çok, çok gergindi. Çizgiler arasındaki geçişler ihmal edilebilir ve yetersizdi. Ve Kouassi sayesinde on kişi oynadı. Bence Siopis iyi bir kesici ama hücum anlamında, yani oyunu inşa etme açısından çok eksik. Son yarım saat içinde Djaniny ve Bartra, özellikle de Bartra içeri girdiğinde Trabzon onun güvenini yakaladı. Oyun değişti. Trabzon kontrolü ele geçirdi."

Trabzonspor'un şu anda Antalyaspor'a karşı oynayacağı maçın...

Trabzonspor'un önümüzdeki hafta bu maçın rövanşını oynayacağını hatırlatan Hoş, "Trabzonspor'un şu anda Antalyaspor'a karşı oynayacağı maçın hiç de önemli olmaması gerektiğini düşünüyorum. Takım tamamen Kopenhag maçına odaklanmalı. Bir hafta içinde ona bir şeyler katmalı. Kopenhag'da bir hafta boyunca çok iyi çalışmalı." dedi.