Trabzonspor, ara transfer gündemindeki genç oyuncu Enis Destan'da mutlu sona ulaştı. Karadeniz fırtınası, Altınordu'dan forvet oyuncusu Enis Destan için masaya oturup anlaşmaya vardı.

Trabzonspor'un istediği Oğuzhan Özyakup'un yeni adresi neresi olacak? Trabzonspor'un istediği Oğuzhan Özyakup'un yeni adresi neresi olacak?

Trabzonspor Ara transfer döneminde dört transfer yaptı. Bunlar  Kasımpaşa'dan Yusuf Erdoğan, Başakşehir'den Edin Visca, Wuhan'dan Evrard Kouassi ve son olarak Union Berlin'den Tymoteusz Puchacz oldu. Altınordu'un genç oyuncusu Enis Destan ile de masaya oturarak anlaşmaya vardı. Trabzonspor Enis Destan'ı  kısa sürede KAP'a bildirmesi bekleniyor.

Bordo mavili ekip yarın sabah saatlerinde Enis Destan'ı  Trabzon'a getirmeyi planlıyor. İlk olarak sağlık kontrolünden geçirip daha sonrasında pazar günü oynanacak olan Galatasaray maçı kadrosuna yetiştirmeye çalışacak.
Trabzonspor, Altınordu'nun genç forvet oyuncusu Enis Destan için 600 bin Euro ödeyecek. Karadeniz temsilcisi, oyuncunun bir sonraki transferinden Altınordu'ya pay ödeyecek.