İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar'a tebrik ziyaretinde bulundu.

Trabzonspor gönderisini sosyal medyadan beğenen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ayaklarının üzerinde duramadı. Fenerbahçeli Uğur Dündar İmamoğlu'nu beğeniden dolayı eleştirip "Fenerbahçe'nin gönlünü almasın diye yazınca" İmamoğlu soluğu Uğur Dündar'ın yanında aldı. Dün Fenerbahçe'yi ziyaret eden İmamoğlu'na bir de 61  rakamı yazılı Fenerbahçe forması hediye edildi. Tam da şampiyonluğun üzerine İmamoğlu bu forma ile Trabzonspor'un şampiyonluğunu kutlayabilir.

Bakasetas yine yaptı yapacağını! Bakasetas yine yaptı yapacağını!

FRbCXsFXoAU-rQk

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Yüksek Kurul Başkanı Uğur Dündar'a tebrik ziyaretinde bulundu. İmamoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe Spor Kulübü'nü ziyaret ederek Üst Kurul Başkanlığı'na seçilen değerli büyüğüm Uğur Dündar'ı tebrik ziyaretinde bulunduk. Bu üst düzey görevlerimizi çok önemsiyorum. Kulüpleri sporda dostluk ve işbirliğini artırdıkları için."

FRbCXsFXEAEq9e1

İmamoğlu'nun daha önce Trabzonspor'un resmi sosyal medya hesabından paylaştığı bir gönderiyi beğenmesinin ardından Dündar, "İBB Başkanı Sayın @ekrem_imamoglu, sporla ilgili sosyal medya paylaşımlarınız Fenerbahçe'yi seven ve size değer veren milyonlarca insanı üzdü. FB YDK Başkanı olarak, Sizin gibi değerli bir politikacıya jestlerin yapılmasını beklediğimizi hatırlatmak isterim." Açıklamasını yaptı.

FRbCXstWUAAuoav

Bu paylaşımın ardından yeni bir açıklama yapan Dündar, "Sevgili İBB Başkanı Sayın @ekrem_imamoğlu, Fenerbahçe taraftarlarına sevgilerini iletti. Bu güzel jestiniz için camiamız adına teşekkür ediyorum." dedi.

Ziyarette Uğur Dündar, İmamoğlu'na 61 numaralı Fenerbahçe formasını, Ekrem İmamoğlu ise Özkan Sümer kitabı hediye etti. İmamoğlu'nun ziyaret sırasında taktığı kravat dikkatlerden kaçmadı.