Avrasya'ya Yeni Yüksek Lisans Programı Açıldı

18 Ağustos 2021 Çarşamba 15:48
Avrasya'ya Yeni Yüksek Lisans Programı Açıldı

Müjdeyi Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ömer Yıldız verdi. Yıldız “ Son yıllarda Beden Eğitimi ve Spor alanında yüksek lisans programı açılması için büyük beklenti oluşmuştu. Bu beklentiye sessiz kalmadık ve hazırlıklarımızı yaparak programı açmak için başvuruda bulunduk. Şimdide programımızın açıldığını kamuoyu ile paylaşıyoruz. Programımız, beden eğitimi ve spor bilimleri alanında, bilimsel araştırmacı yönü gelişmiş, kuramsal ve uygulamalı bilgilerle donanmış, güncel teknoloji ile yoğrulmuş, çağın toplumsal ve bireysel değerlerin bilincinde, Ulusal ve uluslararası düzeyde bilime katkı yapabilecek, alanında yetkin yüksek lisans spor eğitim bilimcileri yetiştirmeyi öngörmektedir.

AVRASYA ÜNİVERSİTESİ EN KALİTELİ EĞİTİM VEREN VAKIF ÜNİŞVERSİTESİ OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ömer Yıldız tercih dönemi ile ilgili de açıklamalar yaptı. “Bizler her zaman aynı düşünce ile yolumuza devam ettik. Üniversitemize gerçekten eğitim almak için gelen her öğrencimiz alanında en iyi şekilde eğitilerek ailesine teslim edilmiştir. Üniversitemizde hiçbir öğrencimizin hakkı yenmez, hiç kimseye de özel tolerans sağlanmaz. Mezun öğrencilerimiz bizim fahri temsilcilerimizdir. Avrasya ailesinden hiçbir zaman kopmayacaklar, sürekli iletişim halinde olacağız. Üniversitemiz ülkemize donanımlı nesiller yetiştirdikçe gururlanacağız. Tüm kurumlarda, hastanelerde, özel sektörde, ulusal ve uluslar arası projelerde, her yerde mezunlarımızla karşılaşıyorum. Velilerimizle karşılaşıyorum, hepsi bizlere dua ediyor. Ülkemizi daha güçlü yapmak için en büyük yatırımın eğitim yatırımı olduğunu biliyoruz, on un için durmadan çalışıyoruz. Onun için uykusuz kalıyoruz. Değerli velilerimiz evlatlarınız için ne denli fedakarlıklar yaptığınızı, ne zorluklar çektiğinizi çok iyi biliyorum. Sizlerden tek bir isteğim var bizlere güvenin, bugüne kadar hiçbir olumsuzluğun yaşanmadığı, en iyi fiziki ve akademik alt yapıya sahip olan üniversitemize öğrencilerinizi gönül rahatlığıyla gönderin. Onlar bizim evlatlarımız olacak, onlara en iyi şekilde yetiştireceğiz. Canımızdan çok sevdiğimiz ülkemizin geleceği için hep birlikte daha kaliteli eğitim için çalışacağız, fedakarlık göstereceğiz. Şimdiden tüm tercihleriniz hayırlı olsun” dedi.

Son Güncelleme: 18.08.2021 16:44
Anahtar Kelimeler:
ömer YıldızAvrasya
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasa dışı, tehdit ve rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlâka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü malî, hukukî, cezaî, idarî sorumluluk içeriği gönderen üye/üyelere aittir.