Geride bıraktığımız sezonda şampiyon olan Trabzonspor'da başarılı kanat oyuncusu Edin Visca Nwakaeme hakkında açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'a geçtiğimiz sezonun devre arasında Medipol Başakşehir'den transfer edilen Edin Visca, şampiyonluk yolunda bordo mavililere önemli bir katkı sunmuştu. 

Visca bu sezon da aynı başarıyı gerçekleştirmek istediğini ifade etti. Yeni sezon öncesi bireysel performansını artırmak istediğini söyleyen Visca,  "Geçen sezon bir hikaye yazdık. Bu sezon tekrar şampiyon olmak istiyoruz. Bu sene de hedefim Trabzonspor ile şampiyon olmak. Heyecanlıyız, motiveyiz ve tekrar şampiyon olmak istiyoruz."  dedi. 

Trabzonspor'un yeni transferi Montasser Lahtimi Trabzon'a geldi Trabzonspor'un yeni transferi Montasser Lahtimi Trabzon'a geldi

Trezeguet transferiyle alakalı konuşan Visca, "Trezeguet'nin takıma katılmasından dolayı çok mutluyum." ifadelerini kullandı. 

Visca ayrıca Nwakaeme'nin takımdan ayrılmasıyla alakalı düşüncelerini ifade etti. Nijeryalı yıldıza teşekkür eden Visca,  "Nwakaeme'ye teşekkür ediyorum. Müthiş bir insan, Trabzonspor'a harika katkılarda bulundu. Futbolda bazen böyle şeyler olabiliyor." şeklinde konuştu.