Trabzonspor'da bir süredir sakatlığı devam eden Edin Visca'nın dönüşü için taraftar sabırsızlanıyor.

Trabzonspor'a flaş bir isim önerildi! Yaşı avantaj sağlıyor Trabzonspor'a flaş bir isim önerildi! Yaşı avantaj sağlıyor

Süper Lig'de bu sezon istikrarsız bir performans ortaya koyan Trabzonspor, sakatlıklardan çok etkilendi. Dorukhan ve Visca gibi takımın kili oyuncuları sakatlık nedeniyle kadrodaki yerlerini alamadılar.

Trabzonspor'da sakatlar dönüyor

Trabzonspor'da sakatlanan oyunculardan iyi haberler gelmeye başladı. İkinci haftada Hatay'a karşı oynanan maçın 40. dakikasında kolunu kıran ve uzun süredir oynamayan Visca, sakatlığından kurtuldu ve fiziksel durumu iyi. Teknik ekibin ve taraftarların sabırsızlıkla dönüşünü beklediği 32 yaşındaki Boşnak sağ kanat oyuncusu, çalışmalarına devam ediyor.

Sakatlığı sonrası açıklamalarda bulunan Visca, "Kendimi çok iyi hissediyorum. Takıma katkıda bulunmak istiyorum, futbol oynamak istiyorum. Bu süreçte bana destek olan herkese teşekkür ediyorum"dedi. Trabzonspor sağlık ekibi de Visca'nın sakatlık sürecini atlattığını ve teknik ekibin bir sonraki süreci koordine edeceğini açıkladı.

Edin Visca'nın dönüşü taraftarları mutlu etti

Bordo mavililer Edin Visca'dan gelen haberler de taraftarların yüzlerine bir gülümseme getirdi. Yıldız oyuncu, geçen sezonun devre arasında transfer edildiği Trabzonspor'daki başarılı performansıyla kısa sürede taraftarların sevgilisi oldu. Visca, Trabzonspor ile şampiyonluk coşkusunu yaşadı.