Trabzonspor'un paylaştığı video dünyaca ünlü şarkıcının da gözüne çarptı, ünlü güzel de videoyu paylaştı.

Trabzonspor'un genç yıldızı radara takıldı! Crystal Palace karşılaşmasında da... Trabzonspor'un genç yıldızı radara takıldı! Crystal Palace karşılaşmasında da...

Trabzonlu kaptan Fatih Cevahiroğlu'nun Pasifik Okyanusu'nda gemi mürettebatı ile yaptığı dans gösterisi büyük ilgi gördü. Bu gösteri Trabzonspor'un da resmi sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Paylaşım kısa süre içinde birçok kişi tarafından paylaşılırken son olarak videoda kullanılan şarkının sahibi olan dünyaca ünlü şarkıcı Helena Paparizou da videoyu paylaşan kişiler arasına girdi. Yunan ve İsveç asıllı şarkıcı, Paparizou videoyu paylaştıktan sonra Trabzonsporlu taraftarlarda ünlü güzelin paylaşımınının altında birçok yorum bıraktı.

Ekran Alıntısı-7

Helena Paparizou Kimdir?

Yunanistan göçmeni olan İsveçli şarkıcı, 31 Ocak 1982'de dünyaya geldi. Paparizou, küçük yaşlarda müziğe olan ilgisi ile birlikte sektöre ilk adımlarını atmaya başladı ve 1999 yılında kendisi gibi Yunan göçmeni olan çocukluk arkadaşı Nikos Panayotidis ile birlikte bir müzik grubu kurdu. Antique adlı bu grup kurulduğu yıldan itibaren başarıdan başarıya koşmaya başladı. İlk yıllarında OPA OPA’yı piyasa süren ve bu albüm ile altın plak alan grup, daha sonra ise 2001 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’nda Yunanistan’ı temsil ettiler. "(I Would) Die For You" şarkısı ile yarışan Antique, o yıl yarışmadan üçüncülükle ayrılarak Yunanistan adına elde edilmiş en yüksek sıralamayı yakaladılar. Ülke tarihinin en başarılı derecesini elde eden Helene, bu kez 2005 yılında yeniden ülkesini temsil etti ve "My Number One" adlı şarkı ile Yunanistan'a ilk kez birincilik kazandırdı.

Ezgi Alp