Demokrasi ve Atılım Partisi İl Başkanlığı 1 Ekim’de Trabzon mitingi için saha çalışmalarını sürdürüyor.  Trabzon’un merkezinde ve halkın yoğun olduğu yerlerde stant çalışması yapan Deva Partisi Trabzon Teşkilatları, eş zamanlı olarak Beşikdüzü, Şalpazarı, Araklı, Sürmene, Köprübaşı, Hayrat ve Of ilçe merkezlerini ve mahallerini de ziyaret etti.

WhatsApp Image 2022-09-29 at 18.19.44

Deva Partisi Trabzon İl Başkanı Kubilay Çiçek vatandaşların sorunlarını dinleyip, dileklerini alırken tüm vatandaşları 1 Ekim'de saat: 15.00'de Trabzon Meydan Parkı Atatürk Alanında düzenlenecek mitinge davet etti. 

ÇAYDER yöneticilerinden TTSO'ya ziyaret ÇAYDER yöneticilerinden TTSO'ya ziyaret

WhatsApp Image 2022-09-29 at 18.19.43

TRABZON'DA MİTİNGİMİZİ DUYMAYAN VATANDAŞIMIZ KALMADI

Deva Partisi Trabzon İl Başkanı Kubilay Çiçek Genel Başkan Ali Babacan'ı ağırlamanın heyecanını yaşadıklarını belirtirken şunları söyledi: "Günlerdir tüm il ve ilçe ekipleri olarak sahada çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Daha miting kararı çıkmadan önce biz il yöneticilerimiz ve ilçe başkanlarımız ile Biz bu işi burada yaparız diyerek hazırlıkları başlatmıştık. Yaptığımız planlamalar doğrultusunda kendimize verdiğimiz söz ile gidilmedik ilçe, eli sıkılmadık tek bir vatandaşımız kalmayacak diyerek yola çıktık. Bugün çok şükür 18 ilçemizin tamamının merkezlerini, esnaflarımızı, ilçedeki sanayi alanlarımızı ve mahallelerimizi gezdik ve vatandaşlarımız ile buluştuk. Buradan yineleyerek tüm vatandaşlarımızı Cumartesi günü düzenleyeceğinmiz mitingimize davet ediyorum."