Songül MAZLUM-DEVA Partisi, 5. mitingini Trabzon’da yaptı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği mitingde insanlar alan dışında park alanını da doldurdu. Miting için gazetemize açıklamalarda bulunan DEVA Partisi İl Başkanı Kubilay Çiçek, “Bildiğiniz gibi DEVA Partisi mitinglerine bölge bölge devam ediyor. Yeni yapılan program ile 2 yeni miting yeri belirlenmişti. Bu kararın alındığı günden biz bu işi nasıl yapabiliriz il ve ilçe yönetimlerimiz ile masaya yatırdık. Onlardan aldığımız notları cebimize koyup Ankara'ya il başkanları toplantısına katıldım. Genel Başkanımız Gaziantep mitinginin ardından Trabzon'da böyle bir miting yapabilirimizi dile getirmişti. Bizde bunu görev addederek o günden beri bir hazırlığın içindeydik ve Genel Merkezimizin takdiri ile de bu görevi üstlendik.” açıklamalarında bulundu.

ZAMANI İYİ DEĞERLENDİRDİK

Hazırlıklara mitinglerle birlikte başladıklarını söyleyen İl Başkanı Çiçek, “Biz il yönetimi olarak görev bize verilebilir diye düşünerek listelerimizi toplamaya başlamıştık. Yaptığımız toplantılar sonrasında ciddi bir rakamın olduğu listemizi tamamlamıştık. Daha sonrasında mitingin verilmesi ile resmi işler için yine önceden planladığımız komitelerimizi oluşturup gerekli süreçleri işlettik ve saha çalışmalarına başladık.” ifadelerini kullandı.

18 İLÇE'NİN TAMAMINA DOKUNDUK

İl ve ilçe yöneticileri ile yaptıkları ziyaret programlarına değinen Çiçek, şunları söyledi: “İlgili başkanlarımızdan oluşan saha faaliyet ekibi çok güzel bir programlama yaparak 10 günlük süreçte ciddi bir ziyaret programı hazırladı. Sadece ilçe esnafına değil mahalle ve köylerine kadar tüm vatandaşlarımıza dokunmaya çalıştık. Bunun haricinden şehrin dört bir yanını araçlarımız defalarca gezdi. Kalabalık yerlerdeki reklam alanlarını da bu süreç içinde donattık. Dokunmadığımız tek bir ilçe ve vatandaşımızın kalmadığını düşünüyorum.”

İŞKUR bekçi alımını duyurdu! 9 Bin 269 TL maaşla... İŞKUR bekçi alımını duyurdu! 9 Bin 269 TL maaşla...

SAHADA GÖRDÜKLERİM BENİ CESARETLENDİRDİ

Saha çalışmalarında büyük ilgi gördüklerini de dile getiren Başkan Çiçek, “Sahaya çıktığımızda belki de hepimizin kafasında soru işaretleri vardı. Ama daha ilk günden halkımızın gösterdiği yoğun ilgi bizlere verdikleri destek beni inanılmaz sevindirdi ve cesaretlendirdi. Ben ve ekibim ilk günden son güne kadar gece gündüz demeden, hava şartlarındaki tüm olumsuzluklara rağmen halkımızdan aldığımız güç ile devam ettik. Miting günü dahil sürekli sahada, sürekli vatandaşlarımızın arasındaydık bu yoğun çalışmanın meyvesin ide miting günü sahada aldığımızı düşünüyorum” değerlendirmelerinde bulundu.

GENEL BAŞKANIMIZI ŞEHRİMİZDEN MUTLU GÖNDERDİK

Mitingdeki coşkunun DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı da mutlu ettiğini dile getiren Başkan Çiçek, açıklamalarını şöyle tamamladı: “Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan gerek mitingden gerekse yapılan yoğun saha çalışmasından oldukça memnun oldu. Kendisi miting sonrası tüm il ve ilçe yöneticilerine teşekkür ederken saha çalışmaları ve vatandaşımızın bize ilettikleri istekler hakkında tek tek bilgi aldı. Bizde Genel Başkanımızı şehrimizden mutlu ve motive bir şekilde göndermekten dolayı oldukça memnunuz. Genel Başkanımıza verdiğim sözümü yine bu toplantıda teşkilatımdan aldığım güçle tekrarladım 'Trabzon'da üstüne koymadığımız tek bir gün geçirmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Evet mitingimiz çok güzel ve kalabalık oldu ama bu teşkilat yine daha iyisini yapmak için hazırdır' dedim.”