Endonezya'da bir kadının dev bir yılan tarafından yutulmasından bu yana dört yıl geçti, ancak hikayesi hala dünyanın dört bir yanındaki internet kullanıcılarını şok ediyor.

Endonezya'da bir kadının dev bir yılan tarafından yutulmasından bu yana dört yıl geçti, ancak hikayesi hala dünyanın dört bir yanındaki internet kullanıcılarını şok ediyor. 54 yaşındaki iki çocuk annesi Wa Tiba'nın ortadan kaybolmasının ardından, cesedinin 7 metre uzunluğundaki bir pitonun içinde bulunduğu anın görüntüleri yeniden ortaya çıktı.

Türkiye'nin kurduğu masa dünyaya umut olacak! Gündem Tahıl krizi Türkiye'nin kurduğu masa dünyaya umut olacak! Gündem Tahıl krizi

piton

PİTON TARAFINDAN YUTULDU

Anneleri Wa'nın ortadan kaybolmasının ardından oğulları, annelerinin sandaletlerini buldukları çalılıklardan sadece birkaç metre ötede zar zor hareket eden 7 fit uzunluğundaki şişkin karınlı dev bir pitonu görünce paniğe kapıldı. Pitonun annelerini öldürmüş olabileceğinden korktukları için dev yılanın karnını kesip içine baktılar ve iki çocuk annesi Wa Tiba'nın piton tarafından yutulduğunu gördüler.

Üzerinde elbiseleri ve takıları dahi bulunan kadının cansız bedeni yılandan çıkarıldı. Vücudu çamurla kaplıydı. Başı yılanın kuyruğuna dönüktü ve ayakları ağzına yakındı, bu da korkunç bir şekilde yutulduğunu gösteriyordu. Mide bulandırıcı olay Endonezya'nın Güneydoğu Sulawesi bölgesindeki köyün sakinlerini dehşete düşürdü.