Trabzon heyetinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Trabzonspor forması hediye edildi.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen ve AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Ankara'da bir araya geldi. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı.

Ahmet Ağaoğlu Trabzon Günlerinde taraftara seslendi Ahmet Ağaoğlu Trabzon Günlerinde taraftara seslendi

Görüşmenin ardından Sezgin Mumcu, Murat Zorluoğlu, Meryem Sürmen ve Sefa Küçükali, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Trabzonspor forması hediye etti.

Mumcu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

“Dünya Lideri ile Şampiyon Renkleri buluşturduk. 
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 'a şampiyon şehrimizin şampiyon takımı Trabzonspor’umuzun formasını takdim ettik.
Bugün Ankara'daki ziyaretlerimizi bordo-mavili formalarla taçlandırdık. 
Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hayati Yazıcı'ya, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Erkan Kandemir'e, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Vedat Demiröz'e, AR-GE ve Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Şen'e ve Genel Sekreterimiz Fatih Şahin'e şampiyon takımımızın formasını takdim ettik."