Trabzonspor kulübü Cumhurbaşkanı Külliyesi'nde Erdoğan'ı ziyaret etti.

Süper Kupa Şampiyonu Trabzonspor'un heyeti, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Trabzonspor Kulübü yönetimini, teknik heyeti ve futbolcularını kabul etti. Ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkan Ahmet Ağaoğlu nezdinde Bordo-Mavili camianın 2021-2022 sezonu Spor Toto Süper Lig ve 2022 Turkcell Süper Kupa şampiyonluklarını tebrik ederek, önümüzdeki sezon için başarılar diledi.

Ahmetcan Kaplan Amsterdam yolunda! Ahmetcan Kaplan Amsterdam yolunda!

FZFOXBhXwAAdOSR

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, futbolculardan oluşan bir heyetle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Ankara Beştepe'de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen ziyarette Başkan Ahmet Ağaoğlu, Başkan Yardımcıları Müminhan Bilgin ve Zeyyat Kafkas’ın yanı sıra yönetim kurulu üyelerinden Serdar Ekrem Şirin, Zafer Göktaş, Ali Haydar Gedikli, Esat Emanet, Faruk Hacıhaliloğlu, Şemsetdin Hancı, Sami Karaman ve Lokman Sadıklar ile futbolcularımız Uğurcan Çakır, Abdülkadir Ömür, Dorukhan Toköz, Kağan Moradaoğlu, Marek Hamsik ve Vitor Hugo yer aldı. Buluşmaya ayrıca Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun da aralarında olduğu davetliler katıldı.

FZFOXBgWAAAMH0G
ŞAMPİYONLUK FORMAMIZ HEDİYE EDİLDİ

trabzonspor cumhurbaşkanı 4
Ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkan Ahmet Ağaoğlu nezdinde camianın 2021-2022 sezonu Spor Toto Süper Lig ve 2022 Turkcell Süper Kupa şampiyonluklarını tebrik ederek, önümüzdeki sezon için kulübe başarılar diledi. Başkan Ahmet Ağaoğlu ziyaretin anısına Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şampiyonluk formamız ile birlikte çeşitli hediyeler takdim etti.