CHP'li Akif Hamzaçebi, Trabzon Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde ekonomi konferansı verdi.

Konferansı CHP Trabzon Milletvekili  Ahmet Kaya, CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu,  İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli, Saadet Partisi İl Başkanı Cevat Kurt, DEVA Partisi İl Başkanı Kubilay Çiçek, CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Suat Oyman, Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı ve CHP Üyesi Sibel Suiçmez, Eğitim-Sen İl Başkanı Engin Nur, Eğitim -İş Başkanı Tamer Özlü ve çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.  

Açılış konuşmasını yapan Başkan HACISALİHOĞLU,” Ekonomi buhran halini aldı. Ekonomi masasında 6’lı masanın çalışmalarını değerli Milletvekilimiz anlatacak.” dedi.

KİMSE KURUN NEREDE DURACAĞINI BİLMİYOR

CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi ise, “CHP ekonomi masası olarak halkı dinliyoruz. 6’lı masa da müşterek çalışmalarını açıklıyor. Örneğin güçlendirilmiş parlamenter sistem. Sorunları size uzun uzun anlatmayı düşünmüyorum. Sorunları hepimiz yaşıyoruz. Bütün vatandaşlar biliyor. Kısaca değerlendireceğiz. Nereye gideceğiz, ne yapmalıyız bunu anlatacağım" dedi.

Hamzaçebi ayrıca gelen adaylık sorusu üzerine "Kemal Kılıçdaroğlu bizim doğal adayımızdır, ancak kararı yine 6'lı masa olarak vereceğiz ve görüşeceğiz, biz 6'lı masaya önem veriyoruz" dedi.

Trabzon'da dikkat çeken seçim anketi! Trabzon'da dikkat çeken seçim anketi!