Devre arası transfer döneminin yaklaşması ile transfer söyletilerine bir yenisi daha geçen hafta eklenmişti. İstanbul medyasının ısrarla Trabzonspor'a yazdığı Caner Erkin ismi camiada ve taraftarar arasından tartışma yaratırken futbolcunun 3 Temmuz paylaşımını sildiği ortaya çıktı.

caner erkin trabzonspor

Spor Toto Süper Lig'de açık ara lider konumda olan Trabzonspor'da transfer çalışmaları hızla devam ediyor. İstanbul basını Fırtınanın çalışmalarını baltalamak ve huzur bozmak adına Caner Erkin ismini ısrarla transfer gündeminde tutuyor.

Bordo mavili takımın yöneticileri henüz bir girişimi olmamasına karşın Caner Erkin için zemin hazırlama faaliyetleri yapılıyor.

Fatih Karagümrük'te forma giyen Caner Erkin'in ise sosyal medyada Fenerbahçe'deyken yaptığı bazı paylaşımları kaldırdığı ortaya çıktı. Tecrübeli futbolcu, 3 Temmuz 2011 yılında özellikle Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında yaşanan şike davalarının yıl dönümlerinde paylaştığı 'Fenerbahçe Yıkılmaz. Haklıydık Kazandık' tweetini sildiği iddia edildi.

caner erkin 3 temmuz paylaşımı

caner erkin haber

Caner Erkin'in, Trabzonspor iddiaları sonrası bu reaksiyonu gösterdiği yorumlandı.

İSMİ HUZURSUZLUK YARATTI

Henüz CSKA Moskova'da futbol oynadığı yıllarda Trabzonspor'un istediği Caner Erkin o dönem "Trabzon'da futbol oynamam"diyerek bu teklifi reddetti. Daha sonrasında ise Fenerbahçe'nin yolunu tutmuştu. Aradan geçen sezonların ardından 3 Temmuz şike sürecinde gösterdiği tavır, gittiği her takımda kavga haberleriyle gündeme gelmesi ve hemen her maçta da benzer çirkin işler ortaya koyması nedeniyle futbolun kötü çocukları arasında yer alan Caner'in transfer ihtimali bile bordo mavili taraftarların tepkisini çekti. Trabzonsporlu taraftarlar sosyal medyada Caner'in isminin gündeme gelmesine bile tepki gösterdi.